in

Kierowca autobusu uratował chłopaka przed agresorami. Nagranie w momencie obiegło sieć.

Pewien kierowca autobusu był świadkiem czegoś, obok czego nie mógł przejść obojętnie. Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc, kiedy zauważył, że młodemu chłopakowi grozi niebezpieczeństwo. Otworzył drzwi pojazdu i rzucił się na ratunek.

Nagranie z całego zajścia zostało opublikowane przez Miejskie Zakłady Autobusowe Warszawa opublikowały na Facebooku. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. Kierowca wykazał się ogromną odwagą – nie ma wątpliwości co do tego, że jest prawdziwym bohaterem!

Błyskawiczna akcja kierowcy

Do niebywałej sytuacji doszło 12 czerwca 2021 roku w godzinach popołudniowych w Warszawie.

„Dziś w Warszawie przypadkowy młody chłopak został zaczepiony przez bandziorów. Chcieli go pobić. Piękny gest kierowcy autobusu” – poinformowała MZA Warszawa jedna z pasażerek.

Na nagraniu, które trafiło do sieci, możemy zobaczyć, jak pewien młody chłopak zostaje zatrzymany na przejściu dla pieszych przez dwóch agresywnych mężczyzn. Kierowca widzi całą sytuację i korzystając z tego, że czeka, aż zmienią się światła, krzyczy do chłopaka, aby wsiadł do autobusu.

Gdyby nie ten gest, mogłoby się to zakończyć naprawdę dramatycznie. Przerażony chłopak schronił się w autobusie i tym samym najprawdopodobniej uniknął pobicia.

Wszystko widzieli współpasażerowie, którzy byli pełni podziwu dla zachowania kierowcy. Brawo!

„Kierowca był fantastyczny i odważny” – pochwalił mężczyznę jeden z internautów pod nagraniem opublikowanym w sieci.

„Dwa Sebixy szukające zadymy. Brawo dla kierowcy MZA” – pisze ktoś inny.

Podzielcie się tym niesamowitym nagraniem z innymi!

Źródło: Facebook