in ,

Bocian z Mazur gwiazdą TikToka. „Na salony wszedł król”

Kto by pomyślał, że prawdziwą gwiazdą TikToka może zostać… bocian? Do sieci trafiły nagrania, obok których nie sposób przejść obojętnie. To, co robi zwierzę, rozbawiło internautów do łez.

Na filmikach widać, jak bocian w kulturalny sposób puka w drzwi tarasowe, a potem wchodzi do domu tak, jakby w nim mieszkał. Ten widok pozostanie w pamięci na długo!

Bocian z Mazur

Nie ma wątpliwości co do tego, że ciężko wyobrazić sobie nasz piękny kraj bez bocianów. Ptaki te często wywołują uśmiech na naszej twarzy, gdy widzimy je usadowione w gniazdach na słupach energetycznych czy też dachach domów.

Do tej pory jednak raczej nikomu nie przyszłoby do głowy, że jeden z tych ptaków może chcieć się zadomowić nie na dachu, ale… w domu.

Pewna TikTokerka mieszkająca na Mazurach postanowiła nagrać niezwykłą chwilę. Na filmikach, które opublikowała, widać, jak bocian dobija się do drzwi. Nie zamierza wejść nieproszony – czeka, aż ktoś mu otworzy! Czy można sobie wyobrazić bardziej kulturalne zwierzę?

@rominask91 Ciekawski #bocian #kogoszukasz #poland🇵🇱 #foryou #dc ♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

Każde kolejne nagranie opublikowane przez TikTokerkę wywołuje coraz większy uśmiech na twarzy.

@rominask91 #lovenatureforever🍀 😎🤣 #stork #odwiedziny #bocian #foryou ♬ Baby Elephant Walk – Henry Mancini

Internauci są zachwyceni i… wróżą dużo pociech!

„Na salony wszedł król” – czytamy w komentarzach.

„No ewidentnie pcha się po 500+” – dodaje ktoś inny.

„Przyszedł zobaczyć, czy porządek” – piszą internauci.

„Będzie dzidziuś” – wróżą użytkownicy TikToka.

Źródło: o2.pl