in ,

Podczas cesarki matka słyszy krzyk lekarzy – Jeszcze nigdy nie widzieli tak wielkiego noworodka!

Kiedy Chrissy i Larry Corbitt dowiedzieli się, że spodziewają się dziecka, byli szczęśliwi!

Mieli już czwórkę dzieci i myśl o kolejnym członku rodziny Corbitt była naprawdę ekscytująca. Ale wraz z upływem miesięcy brzuch Chrissy rozszerzył się bardziej niż na jakąkolwiek inną ciążę. Czy mieli bliźnięta? Czy coś było naprawdę nie tak?

Pomimo obaw, tylko jedno dziecko było widoczne podczas każdego USG, a wszystkie objawy wskazywały na zdrową ciążę. Lekarze doszli do wniosku, że jej ogromny brzuch oznacza, że dziecko, które nosi Chrissy, będzie ogromne! Na szczęście reszta ciąży Chrissy również przebiegała bez żadnych problemów i w końcu urodziła za pośrednictwem cesarskiego cięcia. Ale w chwili, gdy Chrissy spojrzała na swoją małą dziewczynkę, zobaczyła coś szokującego. Zamiast dużego noworodka, tak jak się spodziewała, widziała dziecko, które wyglądało, jakby mogło pójść już do przedszkola.

Kobieta powiedziała Inside Edition: „Po prostu nie mogłam uwierzyć, jak duża była. Czułam się tak, jakbym patrzyła na malucha, który ma iść do przedszkola.”
 

Gdy tylko pielęgniarki wyczyściły Carleigh i sprawdziły, czy nie ma problemów ze zdrowiem, położyły ją na wagę. To dziecko było jednym z największych, jakie kiedykolwiek widzieli – ważyło prawie 6 kilo!

Pielęgniarki nie mogły dopasować dla niego pieluszek. Kiedy mama i tata przywieźli Carleigh do domu, musieli wyrzucić ubranka, które kupili dla dzidziusia, bo były zdecydowanie za małe. Musieli kupić ubranka takie jak dla dziewięciomiesięcznego dziecka!

Dowiedz się więcej o wielkim bobasie Carleigh na poniższym filmiku!