in

Para zostaje rodzicami bliźniąt, potem drugich i trzecich – ale to nie najdziwniejsze w tej historii

Carrie i Carig Kosinsky byli młodym małżeństwem, gdy podjęli się opieki nad dwojgiem bliźniąt, Kennego i Adalynn, swojej znajomej, która była w trudnej sytuacji życiowej.

Z czasem tymczasowa pomoc zamieniła się w stałą opiekę nad dziećmi. Po kilku latach biologiczna matka bliźniąt znów potrzebowała pomocy i pod dach Carrie i Craiga trafiła kolejna para bliźniąt.

Młodsze bliźnięta były biologicznym rodzeństwem Kennego i Adalynn.

„To była trudna decyzja. Staraliśmy się o własne dziecko. Ale z drugiej strony wszyscy oni byli rodzeństwem, co stanowiło mocny argument podczas naszych rozważań – chcieliśmy, aby wszyscy dorastali wspólnie” – powiedziała Carrie w The Journal Times.

Carrie i Craig zdecydowali, że zostaną rodzicami całej czwórki.

W kilka tygodni po tym jak Cece i JJ zjawiły się w ich domu, Carrie dowiedziała się, że jest w ciąży.

Ale prawdziwe zaskoczenie przyszło podczas wizyty u ginekologa, gdy usłyszała, że będzie mamą bliźniąt!
 
„Bóg najwyraźniej ma poczucie humoru”

Ale to nie był koniec niespodzianek od losu. Nawet lekarze nie mogli uwierzyć w to, co się stało.
 

 
Biologiczne bliźnięta pary, Karraline i Clarissa, urodziły się 28 lutego – tego samego dnia, co pozostałe dwie pary bliźniąt!
 
Fakt, że wszystkie dzieci Carrie i Craiga mają urodziny dokładnie tego samego dnia, był dla szczęśliwych rodziców jasnym znakiem, że to wszystko musiało zostać gdzieś zaplanowane…
Carrie powiedziała w The Journal Times: „Bóg najwyraźniej ma poczucie humoru.”
 
Biologiczne dzieci Carrie i Craiga urodziły się przedwcześnie, bo w 25 tygodniu ciąży. Musiały spędzić kilka miesięcy na oddziale intensywnej terapii dla noworodków. Ale kiedy nabrały sił opuściły szpital zdrowe i silne.
 

 
Wychowanie trzech par bliźniąt to nie sielanka ale młodzi rodzice świetnie sobie radzą.
 

 
Sześcioro dzieci przyszło na świat tego samego dnia – Adalynn i Kenn urodzili się 28 lutego 2013 r., Cece i J.J. 28 lutego 2014 r., a Karraline i Clarissa 28 lutego 2016 r. – ten fakt sprawia, że Carrie i Craig uważają, że ktoś miał specjalny plan dla ich rodziny.
 
Z tak niezwykłym przypadkiem trudno dyskutować.
 

 
Zgodzicie się?