fot. instagram/salyerstwins
in

Bliźniaczki wyszły za bliźniaków i obie urodziły synów. Nie do wiary, jak wyglądają ich dzieci

Bliźniaczki jednojajowe, Brittany i Briana Salyers, poślubiły jednojajowych bliźniaków – Josha i Jeremy’ego Salyersa. Obie zaszły w ciążę i obie urodziły synów w tym samym czasie. Dzieci będą genetycznym rodzeństwem. Ta niewiarygodna historia obiegła już cały Internet. Aż ciężko uwierzyć, że miało to miejsce naprawdę.

Bliźniaczki poślubiły bliźniaków

Kobiety trafiły na bliźniaków w czasie święta bliźniaków Twins Days Festival w Ohio w USA. Bliźniaczki od razu zakochały się w braciach do szaleństwa. Rok później pary wzięły ślub w tym miejscu, a dwa lata później ogłosiły, że spodziewają się synów. Dzieci przyszły na świat w odstępie zaledwie kilku dni.

Brittany i Josh oraz Briana i Jeremy Salyers zszokowały tą informacją cały świat.

„Jestem bardzo dumny z mojej pięknej żony Briany. Wykonała świetną robotę. Jestem wdzięczny, że ​​nasi chłopcy będą razem dorastać” – napisał na Facebooku Jeremy.

Oprócz tego, że synowie będą kuzynami, będą też genetycznym rodzeństwem!

„Nasze dzieci nie tylko będą kuzynami, ale też genetycznym rodzeństwem” – czytamy w jednym z postów na Instagramie.

Brittany i Josh oraz Briana i Jeremy Salyers mieszkają w tym samym domu i wszystko robią razem, nawet tak samo się ubierają. Jakiś czas temu przekazali w mediach, że dzięki temu „wytwarza się między nimi wyjątkową więź”.

To niesamowite, jak podobne są ich dzieci.

Źródło: o2.pl