in ,

Bliźniaczki siedzą w fotelikach. Gdy tata zaczyna grać na gitarze, ich reakcja podbija internet!

Wszyscy wiemy, że to urocze, gdy ktoś tańczy. Ale kiedy robią to dwie małe bliźniaczki? Cóż, ten film dowodzi, że to słodycz do kwadratu! Przekonali się o tym się mama i tata bliźniaczek, gdy po kolacji tata wyjął gitarę. Na szczęście mama ujęła wszystko na filmie!

Według magazynu Parents muzyka pełni niezwykle ważną rolę w początkowym okresie życia dziecka. Pomaga dzieciom uczyć się języka i zdrowo się ruszać! Dzieci, które poruszają się rytmicznie w rytm muzyki są bardziej uśmiechnięte, łatwiej je uspokoić i statystycznie rzecz biorąc, chętniej eksplorują otaczający je świat. Dlatego warto tańczyć z dzieckiem w rytm muzyki od najwcześniejszych chwil życia.


 
Te małe dziewczynki mają muzykę taty. Gdy tylko zaczyna grać, dziewczyny zaczynają kołysać się w rytm muzyki. Wydają się potwierdzać teorię, na ich twarzach pojawiają się wielkie uśmiechy, gdy tata brzdęka na gitarze. Przyjrzyj się pięknej rodzinnej chwili na filmiku poniżej. 27 milionów internautów, którzy obejrzeli wideo uważa, że powinni założyć rodzinny zespół.
 
Co o tym sądzisz?