in

Pierwsze na świecie bliźniaczki o różnym kolorze skóry. Już stały się dorosłe i są prawdziwymi pięknościami

Kiedy usłyszymy słowo ,,bliźniacy” zapewne pierwszym naszym skojarzeniem będzie ,,podobieństwo”. Okazuje się jednak, że nie zawsze jest ono słuszne…

Pewna mama z Anglii, Donny Aymer, przyznaje, że jej córeczki bardzo się od siebie różnią. Różnią się do tego stopnia, że każdy bardzo dziwi się, słysząc: to bliźniaczki! Maria ma ciemną karnację, włosy kruczoczarne i kręcone, a oczy – również o ciemnym kolorze. Lucy ma proste włosy, niebieskie oczy i jasną karnację. Aż ciężko w to uwierzyć!

Naukowy zaprzeczają temu, że to niemożliwe, jednak zgadzają się z tym, że to niezwykle rzadkie. Ojcem dziewczynek jest Brytyjczyk, jednak ich mamusia jest na wpół Brytyjką, ponieważ jej ojciec pochodzi z Jamajki. Przez taką kombinację możliwe są diametralne różnice w wyglądzie dziewczynek.

Jak można się domyślić, przez to dziewczynki miały problemy z rówieśnikami. Dzieci wyśmiewały się, że któraś z nich jest adoptowana.

Kiedy Lucy i Maria dorosły, udało im się pozbyć kompleksu i zaakceptowały fakt, że są różne. Warto dodać, że nie różnią się tylko wyglądem, ale także charakterem! Jednak siostry wiedzą, że zawsze mogą na siebie liczyć i przekonują, że ich dzieci koniecznie muszą wyglądać jak druga z sióstr!
 

Poniższe nagranie przedstawia czas, w którym małe bliźniaczki stały się młodymi kobietkami!
 

Źródło miniaturki: youtube