fot. instagram/salyerstwins
in

Bliźniaczki wyszły za mąż za bliźniaków. Zdjęcia ich dzieci robią furorę.

Briana i Brittany to siostry bliźniaczki, które wyszła za mąż za bliźniaków, Josha i Jeremy’ego. W ostatnim czasie w obu rodzinach na świat przyszły dzieci – jak się okazuje, chłopcy nie są wyłącznie kuzynami!

Briana i Brittany to 37-latki, których historia w momencie obiegła całą sieć. Obie zakochały się w bliźniakach i teraz mają z nimi dzieci – synek jednej z sióstr przyszedł na świat w styczniu ubiegłego roku, a trzy miesiące później – synek drugiej kobiety. Niebawem na jaw wyszła zdumiewająca prawda.

Bliźniaczki i bliźniacy podbijają sieć

W mediach społecznościowych możemy znaleźć mnóstwo relacji nietypowej rodziny. Na wspólnym koncie na Instagramie małżeństwa publikują swoje zdjęcia. Pojawiły się tam fotografie ze ślubu i te przedstawiające upragnione pociechy.

Co ciekawe, chłopcy, choć mają innych ojców i inne matki, są „bliźniakami czwartorzędowymi” co oznacza, że ich DNA jest takie samo.

„Identyczne bliźnięta mają to samo DNA. Kiedy dwie pary bliźniąt jednojajowych zawierają związek małżeński, ich dzieci stają się genetycznym rodzeństwem” – możemy przeczytać w komentarzu pod jednym z wpisów „salyerstwins” na Instagramie.

Przez to, że genetycznie pociechy są ze sobą tak blisko, można powiedzieć, że są rodzeństwem, a nie kuzynostwem. Jak wynika z doniesień „Daily Mail”, nie zbadano do tej pory podobnych przypadków. Brittany w rozmowie BBC podkreśliła, że takich rodzin jest tylko 300.

Małżeństwa mieszkają w jednym domu. Czują, że są jedną wielką rodziną.

„Czuję się, jakbym był rodzicem Jetta i myślę, że Josh myśli to samo o Jaxie” – mówił Jeremy dla Entertainment Tonight.