fot. poglądowa: freepik
in

Myślała, że żyje w szczęśliwym małżeństwie. Na jaw wyszła prawda, która mrozi krew w żyłach

Mary Turner Thomson to kobieta, która jeszcze nie tak dawno cieszyła się spokojnym i ułożonym życiem. Była szczęśliwą żoną i matką, nie mając pojęcia, że to wszystko tylko pułapka. To, co wydarzyło się niedługo potem, przemieniło jej życie w prawdziwy koszmar.

Pewnego dnia, Mary odebrała telefon od jednej z kobiet, która okazała się być… żoną jej męża. Szokujące informacje, które usłyszała, przerosły jej najśmielsze wyobrażenia. Okazało się, że jej mąż, którego kochała i ufała mu całkowicie, miał kilkanaście innych żon, a każda z nich miała z nim dziecko.

Mary była zdruzgotana i zrozpaczona. Wiedziała, że została oszukana i wykorzystana przez człowieka, któremu powierzyła swoje życie. Dlaczego jej mąż zdecydował się na taki okrutny czyn? Jak mógł ją zdradzić i kłamać przez tak długi czas?

Bigamista

Okazało się, że jej mąż był kochliwym oszustem, który specjalizował się w wykorzystywaniu kobiet. Rozkochiwał je w sobie i tworzył z nimi związki, a następnie zastraszał i wykorzystywał. Zawsze zostawiał po sobie szereg kłamstw i oszustw, a kobiety zostawały same z dziećmi i porzucone przez niego.

Mary była przekonana, że jej mąż jest szpiegiem dla CIA, stąd jego częste wyjazdy. Uznała, że nie będzie się tym przejmować, ale w końcu wyszło na jaw, że jej męża wcale nie pochłania praca…

Widząc, jak Mary mu wierzy, mężczyzna postanowił skorzystać z okazji i wmówić jej, że jest w niebezpieczeństwie.

„Wierzyłam mu we wszystko. Sprzedałam mieszkanie, wypłaciłam ubezpieczenie na życie, zrobiłam wszystko, żeby moje dzieci były bezpieczne. Zapożyczyłam się u rodziny. Byłam przerażona.” – mówiła Mary Turner Thomsom dla The Scotsman.

Ile kobiet tak naprawdę miał mężczyzna? „Wiem o co najmniej czternastu jego ofiarach. Najmłodsza z nich ma dopiero 19 lat” – tłumaczyła zrozpaczona Mary Turner Thomsom.

Mary napisała dwie książki, w tym jedną z prowokacyjnym tytułem „Psychopata”. W swoich dziełach opowiedziała o życiu u boku oszukańczego szpiega-bigamisty. Jej książki szybko zyskały ogromną popularność, a dzięki nim na światło dzienne zaczęły wychodzić także inne historie pokrzywdzonych przez Jordana kobiet. Życie Mary stało się inspiracją dla wielu innych kobiet, które również padły ofiarą oszustów i kłamców.