fot. facebook/Lubuscy Łowcy Burz
in ,

To nagranie rozbawiło internautów do łez. „Kiedy w końcu wyprowadzasz się od rodziców…”

W sieci możemy znaleźć mnóstwo filmików z zabawnymi zwierzętami, jednak ten opublikowany w ostatnim czasie przez Lubuskich Łowców Burz w sposób szczególny przykuł uwagę polskich internautów. Autor nagrania pokazał pisklaka, który za wszelką cenę próbuje zdobyć pożywienie, jednak nie do końca wie, jak to się robi.

Robak cały czas ucieka pisklakowi, a ten nie ma pojęcia, jak go schwytać, kiedy jest w ruchu. Wideo rozbawi każdego do łez!

Głodne pisklę

Nie ma wątpliwości co do tego, ż Lubuscy Łowcy Burz poprawili humor wielu Polakom. Na profilu na Facebooku pojawiło się urocze nagranie z pisklakiem w roli głównej.

Na wideo, które trwa zaledwie 15 sekund, możemy zobaczyć, jak bezradny ptaszek usilnie próbuje schwytać robaka. Na pewno jeszcze do niedawna był karmiony przez swoją mamusię i nie do końca wie, co robić, aby nie być głodnym.

Internauci współczuli biednemu pisklakowi i jednocześnie zaczęli porównywać jego sytuację do wyprowadzki młodego człowieka z rodzinnego domu. Nagranie zostało udostępnione ponad tysiąc razy.

„Kiedy w końcu wyprowadzasz się od rodziców i nie wszystko idzie tak łatwo jak ci się wydawało” – żartują internauci.

„Biedny czeka aż samo wpadnie do dzioba” – czytamy w komentarzach.

Obejrzyj wideo poniżej!

Nie zapomnij podzielić się nim ze swoimi znajomymi!

Źródło: o2.pl