in

Bezdomna kotka przyjmowała jedzenie tylko w woreczku. Ludzie postanowili ją śledzić aby odkryć jej sekret!

Istnieje jedna wspólna cecha dla wszystkich stworzeń żyjących na ziemi. Potężna więź, której żadna siła nie jest w stanie rozerwać. Mowa oczywiście o miłości matki do dziecka.

Nieważne czy mowa tutaj o ludziach, psach czy kotach. Każda matka jest gotowa poświęcić wszystko dla dobra swojego ukochanego dziecka.

Historia opisana poniżej jest wspaniałym i wzruszającym dowodem na słuszność tej tezy. Pewna kobieta pomagała miejscowym bezpańskim kotom. Przynosiła im jedzenie i zapewniała wszystkie inne, niezbędne do życia środki.

Pewnego dnia jej uwagę przykuło dziwne zachowanie jednego ze zwierząt. Kotka o imieniu Donksug nagle przestała jeść. Kiedy kobieta obserwowała zwierzę przez kilka dni, okazało się, że kotka zabiera jedzenie tylko wtedy, kiedy jest ono zapakowane w foliową torebkę. Zaintrygowana opiekunka postanowiła śledzić kotkę i dowiedzieć się, dokąd zanosi ona pożywienie.

Kiedy to zrobiła, jej oczom ukazał się niesamowity widok. Okazało się, że niedawno Donksug wydała na świat pięć kociąt, z których niestety przeżyło tylko jedno. Teraz troskliwa mama robiła wszystko, aby zapewnić dziecku odpowiednią ilość pożywienia.

Rozczulona kobieta postanowiła zrobić wszystko, aby poprawić warunki życia Donksug i jej dziecka. Dzielna kotka wraz z potomkiem została umieszczona w specjalnym ośrodku, w którym nie będzie się już musiała martwić o pożywienie dla siebie i kociaka.