in

W Rosji nie zakładają schronisk i nie sterylizują zwierząt – Stosują drastyczne rozwiązanie!

W czerwcu rozpocznie się wielkie wydarzenie, na które czekają wszyscy kibice – Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Fani mundialu z niecierpliwością oczekują na związane z nimi wielkie emocje. Ale za kulisami przygotowań do wielkich sportowych imprez dzieją się rzeczy, które każą zapytać o dopuszczalne koszty moralne tych przedsięwzięć.

W 2012 roku Na Ukrainie przed turniejem UEFA, czy przed Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi w 2014 roku przeprowadzono czystki na ulicach miast. Teraz prezydent Putin przeznaczył 1,4 mln Euro na to, by przed czerwcem tego roku wszystkie bezpańskie zwierzęta zniknęły z ulic.

One są po prostu zabijane.

Ostrzegamy. Zdjęcia mogą się być dla Was drastyczne.
 

Obrońcy praw zwierząt są oburzeni sposobem w jaki realizuje się zalecenia usunięcia zwierząt z ulic. Rozpoczęli zbieranie podpisów o zaniechanie tej bestialskiej rzezi.
 
„Bezpańskie zwierzęta wałęsające się po ulicach nie wpasowują się w obraz wielkiej Rosji, za jaki mają swój kraj tutejsi politycy. Dla nich zabicie psów i kotów jest najprostszym sposobem rozwiązania problemu, a przecież te pieniądze mogliby przeznaczyć na rzeczywiste rozwiązania – budowę schronisk, sterylizację i wspieranie programu adopcji zwierząt”. – mówi działaczka Jekaterina Dimitriewa
 

 
Mamy nadzieję, że petycja zapobiegnie dalszemu mordowaniu zwierząt.

Źródło i Fotografie: dailymail.co.uk