fot. tiktok/ceowally
in

Jej samotna podróż autobusem zamieniła się w koszmar. Nagranie wstrząsnęło siecią

Kobieta w Wielkiej Brytanii doświadczyła nieprzyjemnej sytuacji, gdy jechała autobusem niemalże sama. Pojazd był praktycznie pusty, z wyjątkiem niej i jednego innego pasażera. Nagle do autobusu wsiadł agresywny mężczyzna, który zdecydował się usiąść obok kobiety, mimo że były inne wolne miejsca.

Bezczelny pasażer

Autobus był prawie pusty, z tylko jednym innym pasażerem. Nagle wsiadł agresywny mężczyzna, który nie tylko wybrał miejsce obok kobiety, ale także zaczął ją obrażać i grozić.

Całe zajście zostało zarejestrowane przez TikTokera o imieniu James, który przypadkiem był w autobusie i w odpowiednim momencie wyciągnął swój telefon. Nagranie zostało opublikowane z tytułem: “Kto siada obok kobiety, która jest na swoim miejscu w pustym autobusie? Co za bezczelność!”

Kobieta natychmiast stwierdziła, że nie życzy sobie, aby ktokolwiek obcy siadał obok niej. Jednak agresywny mężczyzna zaczął ją krzycząc oskarżać i wyzywać.

„Zamknij się! Jesteś bardzo wredna. (…) Myślisz, że jesteś lepsza od innych?” – krzyczał mężczyzna do pasażerki autobusu.

Nagranie trafiło na TikToka i szybko stało się popularne. Wielu komentujących wyrażało swoje poparcie dla kobiety, chwaląc ją za jej odwagę i stanowczość. Jednocześnie wiele osób wyrażało smutek i frustrację, że kobiety często doświadczają takich nieprzyjemnych sytuacji.
„Był całkowicie zawstydzony faktem, że został przez nią odrzucony”
„Filmy takie jak te, napełniają mnie nadzieją, że moje koleżanki czegoś takiego nie doświadczają, ale wiem, że coś takiego zdarza się zbyt często” – pisali internauci.

@ceowally Who goes and sits next to a woman whos on her own seated on a empty bus? THE AUDACITY 😂 #fyp #ukbus ♬ original sound – Wally🧑🏽‍🎄

Źródło:goniec.pl