fot. tiktok/katelynpark0
in

Poprosiła sąsiadów o ściszenie muzyki. Ich reakcja przekroczyła wszelkie granice

Mieszkanka Nowej Zelandii zwróciła się do swoich sąsiadów z prośbą o zredukowanie głośności muzyki. Odpowiedź, którą otrzymała, była szokująca. Wybuchł konflikt między sąsiadami.

Bezczelni sąsiedzi

Katelyn Park doświadczyła nieprzyjemnej reakcji ze strony sąsiadów. W filmie opublikowanym na TikToku, możemy zobaczyć, jak kobieta zbliża się do ogrodzenia i apeluje do sąsiadów, by przyciszyli muzykę. Niedługo potem, płot zaczyna drżeć, a kobieta jest atakowana wulgarnymi uwagami.

Na profilu KatelynPark obserwujemy, jak matka tiktokerki zbliża się do ogrodzenia i zwraca się do sąsiadów z prośbą o zmniejszenie głośności muzyki. Jednak oni, zamiast zastosować się do prośby, zaczynają głośno się sprzeciwiać. Po krótkiej wymianie zdań, ktoś wylewa na nią płyn z kubka.
Wszystko, czego chciałam, to żebyście tylko troszkę przyciszyli muzykę – mówi matka Katelyn do sąsiadów.

Po krótkim czasie, młody chłopiec wchodzi na płot i zasypuje ją kolejnymi wulgarnymi uwagami i obelgami. Jest zdejmowany z płotu przez kobietę, prawdopodobnie jego matkę, ale pojawia się z drugiej strony, aby kontynuować kłótnię.

W końcowej części nagrania widzimy jeszcze dwie kobiety, które próbują dostać się na podwórko należące do rodziny Katelyn. Film wywołał duże kontrowersje i do tej pory obejrzało go ponad 1,5 miliona osób.

@katelynpark0

♬ original sound – Katelyn Park

W komentarzach wybuchła burza. „Powinni wezwać na nich policję”

Użytkownicy internetu są zdumieni bezczelnym postępowaniem sąsiadów Katelyn i chętnie komentują film zamieszczony na TikToku.

„Niektórzy ludzie nie mają szacunku dla innych. Powinni wezwać na nich policję.”
„Sam uwielbiam słuchać muzyki głośno, ale gdyby moi sąsiedzi przyszli do mnie i poprosili o przyciszenie, zrobiłbym to z szacunkiem dla nich.”
„Twoja mama jest niesamowita. Sposób, w jaki upierała się przy swoim, jest imponujący.”