fot. tiktok @milliehazelgrave27
in

Pokazała się bez sztucznych rzęs. Internauci są w szoku, widząc, jak wygląda naprawdę

Millie Hazelgrave to influencerka, która od zawsze była kojarzona z mocnym makijażem. Ostatnio zdecydowała się pokazać siebie w bardziej naturalnym świetle i porzucić sztuczne rzęsy. To zaskakujący zwrot akcji dla jej fanów, którzy przyzwyczaili się do mocnych i wyrazistych make-upów.

Jak kobieta wygląda bez sztucznych rzęs? Wielu będzie zaskoczonych! Sama stwierdziła, że jest „naturalnie piękna”.

Naturalna odsłona

Sztuczne rzęsy to popularny dodatek do makijażu, który pomaga uzyskać pełniejsze, dłuższe i bardziej wyraziste rzęsy. Są one powszechnie stosowane przez kobiety, które chcą poprawić swój wygląd i uzyskać bardziej wyrazisty efekt. Millie chętnie z nich korzysta, jednak któregoś razu uznała, że zrobi fanom niespodziankę i pokaże swoje naturalne rzęsy.

21-latka z West Yorkshire w północnej Anglii jest obserwowana na TikToku przez kilkadziesiąt tysięcy jej osób. Jedno z jej ostatnich nagrań w sposób szczególny przykuło uwagę internautów!

„Kiedy dziewczyna mówi „nie mogłabym nigdy mieć tak dużo makijażu”. Kochana, ja jestem piękna z natury” – czytamy napis dołączony do nagrania Millie.

Internauci zaczęli zachwycać się naturalniejszą odsłoną kobiety.

„O mój Boże! Proszę, porzuć rzęsy, twoje oczy są oszałamiające” – czytamy.

@milliehazelgrave27 Im shining🫶🏽 #fyp #foryoupage ♬ Spectrum – 🎶

@milliehazelgrave27 Im forever winning👸🏽 #fyp #foryoupage ♬ original sound – Jordan

Millie Hazelgrave, która zrezygnowała ze sztucznych rzęs, pokazała, że naturalny wygląd może być równie piękny i atrakcyjny, jak mocny makijaż. Ostatecznie, najważniejsze jest to, aby czuć się pewnie i komfortowo we własnej skórze, niezależnie od tego, czy wybieramy naturalny czy bardziej wyrazisty wygląd.