in

Mała dziewczynka zabijała zwierzęta domowe. Wyznała, co zrobiłaby swojej rodzinie.

Beth Thomas była dziewczynką, o której wielu mówi „dziecięca psychopatka”. Warto jednak zapoznać się z historią jej życia, aby zrozumieć, że dzieci potrzebują przewodników, aby poznać świat i wiedzieć, co jest dobre, a co złe. Wczesne dzieciństwo kobiety nie było łatwe i z pewnością będzie mieć ona traumę do końca życia. W latach 80. historią tej dziewczynki żył cały świat. To po prostu niewiarygodne, co przeszła i jak ostatecznie sobie z tym poradziła.

Historia Beth Thomas

Mama dziewczynki zmarła, gdy ta miała roczek. Razem ze swoim bratem była pod opieką ojca, który nie zamierzał zapewnić swoim dzieciom miłości i poczucia bezpieczeństwa. Wykorzystywał je seksualnie i robił im okrutne rzeczy. Nie ma wątpliwości co do tego, że takie wspomnienia zostają w człowieku aż do śmierci. Czy można jednak z tym normalnie żyć?

Dziewczynka nie miała matki i była wykorzystywana seksualnie. To oczywiście przyczyniło się do powstania ogromnych problemów psychicznych. Trauma była w niej nawet wtedy, gdy Beth trafiła do wspaniałej rodziny zastępczej. Piekło dziecka oczywiście się nie zakończyło.

Miała same koszmary, w których mężczyzna rzucał się na nią i „ranił częścią siebie”. Z czasem nowi rodzice, którzy chcieli dać dziewczynce to, czego nie miała, zaczęli odczuwać niepokój i bali się o własne życie.

Dziewczynka stała się agresywna i zaczęła zabijać zwierzęta domowe. Masturbowała się w miejscach publicznych aż do krwi. Jej sprawą ostatecznie zajął się psycholog dr Ken Magid. W dokumencie „Dziecko gniewu” opublikowano rozmowy z dziewczynką z tamtego czasu.

Psycholog zapytał się jej, czy rodzice odczuwają strach na jej widok i jaki ma do nich stosunek.

„Co byś im zrobiła?” – zapytał.

„Zasztyletowałabym” – odpowiedziała Beth.

Ostatecznie dziewczynka trafiła do zamkniętego ośrodka na leczenie Syndromu Zaburzenia Więzi.

„Beth jest odizolowana od rodziny na skutek Syndromu Zaburzenia Więzi, która znajduje przyczynę przede wszystkim na kontroli, prześladowaniu i poniżaniu dzieci” – stwierdził José Luis Cano Gil.

Dziś Beth jest wspaniałą kobietą i pielęgniarką, która pragnie pomagać innym. Dzięki pracy z wieloma osobami i pomocy, której tak bardzo potrzebowała, może normalnie funkcjonować. Na co dzień pracuje z dziećmi z Syndromem Zaburzenia Więzi i może pochwalić się wieloma sukcesami.

Podziel się tą wstrząsającą historią z innymi!

Źródło: pikio.pl, popularne.pl, Wikipedia, YouTube/STONEBRICKS 42