fot. youtube/ America's Got Talent
in

Jurorzy „Mam Talent” przerwali występ. Wszystko przez to, o czym śpiewał uczestnik

W programie „Mam Talent” pojawia się mnóstwo osób, które niejednokrotnie zaskakują zarówno publiczność, jak i jury. Niekiedy to zaskoczenie jest połączone z zażenowaniem i chęcią wciśnięcia guzika uniemożliwiającego uczestnikowi dalszy udział w programie.

Tak właśnie było tym razem, gdy na scenie pojawił się młody chłopak z piosenką… o parmezanie. Simon Cowell stwierdził, że mu się nie podoba, jednak po namowach publiczności jurorzy dali mu drugą szansę. Czy było warto?

Piosenka o parmezanie

„Mam Talent” to program, który wzrusza, jak i bawi. W jego amerykańskiej odsłonie pojawił się jakiś czas temu Ben Lapidus. Jego nietypowa piosenka spodobała się publiczności, jednak jurorom niekoniecznie…

Podczas udziału w programie Ben przyznał, że kocha muzykę od 14 roku życia. To właśnie wtedy znalazł w garażu ukulele i już nie mógł się z nimi rozstać.

Gdy jurorzy usłyszeli, jaką piosenkę wykonuje 29-latek, byli pewni, że to zwykły żart. „The Parmesan Cheese Song” zostało przerwane wciśnięciem „X” przez wszystkich jurorów.

Piosenka nawiązywała do sytuacji, kiedy jesteśmy w restauracji i chcemy więcej parmezanu do potrawy, lecz wstydzimy się o tym powiedzieć kelnerowi. „Zawsze chcę więcej parmezanu, ale się wstydzę” – tak brzmiały słowa refrenu, które pokochała publiczność.

„Nie lubię parmezanu, nie lubię twojej piosenki i jestem na nie” — stwierdził zniesmaczony Simon Cowell. Zgodzili się z nim pozostali jurorzy. Publiczność jednak nie była zadowolona z takiego obrotu sprawy…

Widzowie chcieli usłyszeć dalszą część występu. Jurorzy ostatecznie zgodzili się, aby chłopak jeszcze raz zaprezentował swoje umiejętności. Kolejna szansa okazała się być tą, która zmieni werdykt…

„Mam ochotę cię zabić, bo nie mogę wyrzucić z głowy słów twojej piosenki. Cofam „X” i jestem na tak” — przyznał Simon Cowell. Zgodziła się z nim Heidi Klum oraz Sofia Vergara. Tylko Howie Mendel nie zmienił swojego zdania.

Ben odpadł dopiero w półfinale programu – bez wątpienia był ulubieńcem widzów!

Obejrzyj jego występ poniżej!