in ,

Umierająca była fanką filmu „Bambi”. Przed śmiercią odwiedził ją niezwykły gość

Zwierzęta potrafią wywołać uśmiech na naszej twarzy i sprawić, że wszelkie smutki w momencie odchodzą w zapomnienie. Niektórzy dzięki nim potrafią zapomnieć na chwilę o chorobie i śmierci, jak ta staruszka, która przez całe swoje życie kochała jelenie.

Gdy do jej łóżka podeszło to przepiękne zwierzę, kobieta miała łzy w oczach. Towarzystwo czworonożnego przyjaciela sprawiło jej mnóstwo radości. Do sieci trafiło nagranie, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

Od zawsze była fanką „Bambi”

Przy chorej matce znajdującej się w ośrodku opieki paliatywnej czuwała Lisa McDonald i jej siostra. Kobiety pragnęły, aby ostatnie dni umierającej były niezapomniane i przepiękne. Wiedziały, że ich mama kocha film Disneya „Bambi”.

„Mama ma mnóstwo figurek przedstawiających Bambi i nosi koszulę nocną z tym motywem” – czytamy w poście na Facebooku w grupie The Kindness Pandemic.

„Moja siostra, ja i reszta rodziny, która nas wspiera, również nosimy T-shirty z Bambi… nazywamy je naszymi mundurkami pielęgniarskimi” – dodaje Lisa.

Rodzina uznała, że zrobi dla mamy coś wyjątkowego i sprowadzi do niej prawdziwego jelonka o imieniu Bambi. Starsza kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom.

Zwierzę było osierocone i zaopiekowali się nim Chrisa i Simon, właściciele farmy. Lisa podkreśliła, że jechali oni specjalnie do kobiety dwie godziny z Melbourne, aby zrobić jej niespodziankę – „z czystej miłości i życzliwości”.

„Nie jestem wstanie im wystarczająco podziękować za to, co zrobili dla mojej mamy i mojej rodziny” – mówi Lisa.

Chwila odwiedzin jelonka Bambi z pewnością była jedną z najpiękniejszych chwil w życiu kobiety.

Obejrzyj to niezwykłe nagranie poniżej!

źródło: newsner