in ,

Babcia nagle zaczęła tańczyć na ulicy. Przechodnie nie dowierzali własnym oczom, wszystko się nagrało

Przechodnie nie mogli uwierzyć w to, co robiła ta babcia na ulicy. Staruszka postanowiła przyłączyć się do imprezowiczów i zapomnieć o wszystkim przy dobrej zabawie. W momencie stała się wspaniałym dowodem na to, że wiek metrykalny nie gra roli, jeśli jest się młodym duchem!

Podczas gdy wielu osobom z pewnością przeszkadzał hałas w środku miasta lub zwyczajnie omijali imprezowiczów szerokim łukiem, pewna babcia postanowiła, że do nich dołączy. Nagranie szybko stało się prawdziwym hitem w sieci.

Niecodzienny widok na ulicy

Na facebookowej stronie „Siła Muzyki” możemy znaleźć niezwykłe nagranie, którym zachwycili się już wszyscy. Widzimy na nim staruszkę, która ma na sobie fioletowy płaszcz i biały beret, a w ręce trzyma laskę. Obok niej drepcze uroczy piesek. Kobieta prawdopodobnie wybrała się na spacer z pupilem, jednak przed powrotem do domu postanowiła trochę potańczyć z innymi w rytm wspaniałej muzyki.

Tego na pewno nikt się nie spodziewał. Babcia pokazała, że ma dystans do siebie i cieszy się z życia. Przy okazji wywołała uśmiech na twarzy wielu ludzi. Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej!

Trzeba przyznać, że to prawdziwa gwiazda. Dajcie znać w komentarzu, co o tym sądzicie i podzielcie się tym nagraniem z bliskimi!