Fotografie: Youtube/bunlida yos
in

Babcia opuściła wnuka z balkonu, aby uratował jej kota. Sposób w jaki to zrobiła, nie mieści się w głowie.

Ten film nakręcony w Chinach wyraźnie pokazuje, jak różne priorytety mogą mieć ludzie.

Ta chińska babcia postanowiła zaryzykować życie swojego wnuka, aby pomóc swojemu kotkowi.

Ludzie, którzy byli świadkami tego szokującego widoku, sfilmowali, co dzieje się na wideo i umieścili to w Internecie. Film pokazuje kobietę wieszającą jej 7-letniego wnuka Hao Hao z balkonu na 5. piętrze, aby mógł uratować jej kota, który utknął piętro niżej.

Chłopakowi udało się włożyć zwierzę do torby, a następnie „kochająca” babcia podniosła je wraz z „łupem” z powrotem na balkon.

Kiedy ten film był oglądany w Chinach, a następnie w innych krajach, na babcię spadła fala krytyki za jej lekkomyślne i okrutne zachowanie.

Przedstawiciel lokalnego komitetu ds. mieszkalnictwa, Wang Ying, przyszedł odwiedzić babcię Tanga i odbył z nią poważną rozmowę. Babcia szczerze nie rozumiała, dlaczego została zbesztana, ponieważ Hao Hao nie został ranny i wszystko było z nim w porządku.
 
Jak się okazało, rodzice chłopca pracują w innym mieście, dlatego jest zmuszony mieszkać z dziadkami, którzy „dbają o niego”. Później kobieta przyznała, że była zszokowana, gdy zobaczyła wideo, i dopiero wtedy uświadomiła sobie, na jakie ryzyko naraziła życie dziecka. Ale w chwili, gdy Hao Hao ratował kota, z jakiegoś powodu nie myślała o tym.

 
Całe szczęście, że kobieta miała na tyle siły, aby utrzymać swojego wnuka i lina nie wyślizgnęła jej się z rąk.