in

75-letnia babcia została kulturystką. Dziś ma do przekazania ważną wiadomość każdemu z nas.

Nie od dziś wiadomo, że są ludzie, którzy zawsze będą młodzi duchem, nieważne ile by mieli lat. Janice Lorraine jest na to idealnym przykładem. Ma 75 lat, ale jej wiek w niczym nie przeszkadza…

A już na pewno nie w tym, żeby zostać… kulturystką! Wielu ludzi do dziś nie może w to uwierzyć, a babcia niczym się nie przejmuje – spełnia swoje marzenia. Robi to, czego niektórzy z nas się boją, mimo iż są o wiele młodsi.

Kobieta ćwiczyła przez długi czas, aż w końcu los zdecydował, że wystartuje w międzynarodowych zawodach w 1999 roku. Od tamtej pory udało jej się zdobyć już 23 tytuły. Kobieta pragnie przekazać światu ważną wiadomość: nieważne, ile się ma lat, jeśli ma się chęci i ciężko pracuje, można osiągnąć, co tylko się chce.

Warto wspomnieć, że jest babcią trojga wnucząt z Sydney w Australii. Czy ktoś z was może się pochwalić, że ma babcię kulturystkę? 🙂

Sama Janice mówi: ,,Nie mam zamiaru rywalizować. Zdaję sobie sprawę, że są młodsi i lepsi. Chce jednak udowodnić sobie i pokazać innym, że po marzenia można sięgać w każdym wieku. Że wiek to żadne ograniczenie. Bardzo chciałabym dotrzeć szczególnie do kobiet w moim wieku, które często przez niego nie żyją tak jak by chciały. Nie dajcie sobie wmówić, że jesteście za stare!”
 
Jestem kulturystką na emeryturze!
 
Janice po 55 latach kariery zawodowej jako psycholog, zapragnęła zostać kulturystką. Od tamtej pory udało jej się zdobyć 12 światowych tytułów i zakończyć Mistrzostwa INBA World Pro-Am.
 
Obejrzyj ten film, aby dowiedzieć się więcej o tej wspaniałej babci: