in

Zenek Martyniuk weźmie rozwód? Jego sąsiedzi skarżą się na straszne awantury, powód zwala z nóg.

Sąsiedzi Zenka Martyniuka oskarżają go o to, że stale kłóci się ze swoją małżonką Danutą. Z ich domu bez przerwy dobiegają krzyki, które według nich prędzej czy później doprowadzą do rozwodu. Każdy zastanawia się, ile jest w tym prawdy.

Zenek Martyniuk raczej uchodzi za osobę opanowaną i pogodną, która nie wdawałaby się w kłótnie. Doniesienia sąsiadów szokują fanów gwiazdora disco polo. Tego nikt się nie spodziewał.

Osoby, które na co dzień mają do czynienia z Zenkiem Martyniukiem, są zdania, że chodzi o zachowanie syna Daniela i jego niekończące się wybryki.

Danuta cały czas broni syna, jednak Zenek ma już dość traktowania go jak dziecko. W końcu, Daniel od dawna jest dorosły i tak też powinien się zachowywać.

“Zenek jest załamany. Uważa, że Daniel powinien ponosić konsekwencje swoich wyborów i zacząć zachowywać się jak dorosły facet. Na tym tle dochodziło w ostatnich tygodniach do wielu kłótni z żoną, która mimo kolejnych afer, stała twardo po stronie syna. Ale nawet ona zrozumiała, że nie tędy droga. Oni w ogóle nie przejmują się reputacją i wizerunkiem, chcą tylko, żeby Daniel się uspokoił. Boją się, że sytuacja będzie eskalować i przez niego nie będą mieli kontaktu z wnuczką” – ujawniła bliska rodzinie Martyniuków osoba w rozmowie z Plotkiem.

Niektórzy twierdzą, że dobrym rozwiązaniem byłoby odcięcie bezrobotnego Daniela od pieniędzy jego bogatych rodziców. Może wtedy mężczyzna zrobiłby coś ze sobą. Jak twierdzą bliscy pary, małżeństwo kiedyś próbowało tego sposobu, jednak nie skończyło się to dobrze.

“To raczej nie wchodzi w grę, w końcu to ich syn. Nie pozwolą, żeby wylądował na ulicy. Poza tym, próbowali już grać tą kartą w przeszłości i pomagało to tylko na chwilę” – twierdzi informator.

Źródło:Otopress.pl