in

Awantura w Biedronce – młoda kobieta zaatakowała pracownicę. Nagranie stało się hitem w sieci.

Zapewne każdy z nas nie raz widział okropne zachowanie klientów w stosunku do pracowników sklepów. Praca w supermarketach nie należy do łatwych. I choć sprzedawcy do wielu zachowań zdążyli się już przyzwyczaić, czasami zdarzy się coś, co szokuje wszystkich. Taka sytuacja przydarzyła się w Biedronce, gdzie obcesowo zachowująca się klientka zaatakowała pracownicę. Zajście zostało nagrane telefonem przez innego klienta.

Skandaliczne zachowanie klientki

Najczęściej słyszymy o walkach pomiędzy klientami, którzy zaciekle walczą o żywność i inne przedmioty w promocyjnych cenach. Tym razem klientka wyładowała się na bezbronnej pracownicy.
Nie wiemy dokładnie, co było przyczyną agresji, ale najprawdopodobniej ekspedientka zwróciła klientce uwagę, że nie wolno wchodzić do sklepu z psami. A ta kobieta woziła swojego yorka w wózku na zakupy… Kiedy pracownica zwróciła jej uwagę, wywiązała się ogromna awantura.

Klientka bez przerwy rozmawiała przez telefon, co nie przeszkadzało jej jednocześnie krzyczeć na sprzedawczynię. Na bieżąco relacjonowała całe zajście przez komórkę.
Z jej krzyków dało się wyłapać między innymi:

Ja nie będę wykonywała czyichś poleceń, bo ja nie jestem k***a pieskiem pani!

Do sprzeczki włączył się też ochroniarz, którego klienta potraktowała trochę łagodniej. Rozmawiając przez telefon, określiła go słowami „bardzo w porządku facet”. Pomimo tego, nie posłuchała jego prośby opuszczenia sklepu.
W pewnym momencie kobieta zaczęła krzyczeć, będąc przekonaną, że sprzedawczyni ją obraziła. Doszło nawet do rękoczynów!

Filmik stał się hitem

Nagranie zostało umieszczone w sieci przez klienta, który nagrał całą sytuację. W internecie zawrzało: okazało się, że „typowa Karyna” została odnaleziona. Karyna w internecie znana jest ze śmiesznych memów i obrazków, gdzie identyfikuje się ją z roszczeniową postacią, która pojawia się zawsze w towarzystwie „typowego Seby”, dziecka bądź pieska.
Całe nagranie można obejrzeć poniżej: