in

Kuriozalna sytuacja na rondzie. „Pani w chipsach prawko wygrała?”

W ostatnim czasie w Stargardzie miała miejsce sytuacja, która odbiła się głośnym echem w sieci. Pewna kobieta na jednym z rond prawie spowodowała wypadek, po czym wykłócała się z innym kierowcą o to, że z jej strony nie doszło do złamania żadnych przepisów.

Nagranie z całego zajścia trafiło do sieci. Internauci nie pozostawili na kobiecie suchej nitki.

Kłótnia na rondzie

Nie ma wątpliwości co do tego, że rejestratory jazdy niejednokrotnie pomagają kierowcom. Nagrania są niezbitym dowodem w przypadku kuriozalnych sytuacji, takich jak ta, która miała miejsce w Stargardzie. Doszło tam do awantury pomiędzy kobietą a mężczyzną. Wideo trafiło na YouTube na kanał STOP CHAM.

Na dwupasmowym rondzie o mały włos nie doszło do wypadku. Kierowca, który jest autorem nagrania, jechał po zewnętrznym pasie, kiedy w pewnym momencie drogę zajechało mu srebrne bmw. Auto zjechało z ronda bezpośrednio z wewnętrznego pasa. Nagrywający całe zajście nie mógł uwierzyć własnym oczom i zatrąbił. Chwilę później sprawczyni całego zajścia zatrzymała samochód, by coś sobie wyjaśnić.

Kobieta była pewna, że reakcja mężczyzny nie miała racji bytu. Jej zdaniem trąbiący zachował się niewłaściwie i nie miał ku temu żadnych podstaw. Kierująca bmw zapytała oburzona o to, kto miał pierwszeństwo i wróciła z powrotem do auta.

„Pani jest normalna? Pani w czipsach prawko wygrała?” – zapytał autor filmiku, nie mogąc uwierzyć w jej zachowanie.

Internauci krytykują zachowanie kobiety, stwierdzając, że właśnie tacy ludzie jak ona doprowadzają do wypadków.

„Najgorsze jest to, że ludzie tak robią i myślą, że mają rację” – napisał o kobiecie komentujący.

„Takie wymuszenie, jak ta kobieta popełniła, staje się dzisiaj normą. Spotkałem się z tym wielokrotnie” – czytamy.