in

Niewidomy 6-latek sam nauczył się grać na pianinie. Jego wersja przeboju Queen podbiła internet.

Większość z nas ma okazję żyć pełnią życia. Dlaczego? Ponieważ urodziliśmy się zdrowi, nic nie ogranicza naszych możliwości. Mamy szczęście, ponieważ jesteśmy obdarzeni słuchem czy też wzrokiem, który pozwala nam zobaczyć piękne rzeczy, które świat może nam zaoferować.

Niestety, nie wszyscy mają możliwość patrzeć na te piękne rzeczy lub na twarze ludzi, których kochamy. Bycie niewidomym jest bardzo trudne, większość z nas nie potrafi nawet sobie wyobrazić jak można tak żyć.

Sześcioletni Avett Ray, jest niewidomy od najmłodszych lat. Jednak ten młody człowiek nie zamierza się poddawać, a zamiast tego pokazuje swoją pasję do muzyki, zadziwiając każdego, kto jest świadkiem jego inspirującego talentu.

Avett jest jeszcze młody, ale z pewnością wie, kim chce kiedyś zostać – muzykiem!
To nie będzie dla niego łatwe. W przeciwieństwie do większości, Avett jest niewidomy, gra na dowolnym instrumencie jest utrudnione ze względu na jego stan. Ale młody Avett nie zniechęca się tym. W rzeczywistości jest on bardzo zainteresowany muzyką i nie pozwala, by jego ślepota przeszkadzała mu w marzeniach.

Ten młody chłopak nauczył się sam grać na pianinie!
Gra na nim tak dobrze, że ciężko jest poznać, iż jest niewidomy. Ale to nie wszystko, chłopczyk potrafi też śpiewać. Wykonał cover piosenki „Bohemian Rhapsody” zespołu Queen i podbił nim internet. Występ fortepianowy tego małego człowieka pokazuje, że kiedy naprawdę czegoś chcesz, możesz to osiągnąć. Po drodze mogą być wzloty i upadki, ale można je pokonać, aby osiągnąć pragnienia waszego serca.

Obejrzyj ten inspirujący występ poniżej i podziel się nim ze swoimi bliskimi: