in

Zgwałcił żonę i zostawił nieprzytomną w garażu. Niestety to nie był koniec jego okrutnego planu.

Zdjęcia w artykule są drastyczne, ale publikowanie ich niech będzie przestrogą przed aktami przemocy, które rozgrywają się w wielu domach.

Te małe dramaty i cierpienie z czasem stają się większe, bardziej przykre i dotkliwe. Aż w końcu dochodzi do tragedii.

Audrey Mabrey zrozumiała to o wiele za późno. Ze swoim mężem Christopherem mieszkała na Florydzie i tworzyli normalny, pozornie harmonijny i udany związek. Ale za zamkniętymi drzwiami działy się rzeczy straszne.

Christopher, przyjacielski i kulturalny mężczyzna poza domem, tylko żonie pokazywał swoją prawdziwą twarz. To na niej skupiały się wszystkie jego frustracje i niepowodzenia. Najpierw rzadko, potem częściej i dotkliwiej stosował przemoc wobec żony. Początkowo przepraszał i kajał się, potem już nie.

W końcu zaczął ją bić i gwałcić, ale ona nawet wtedy nie umiała od niego odejść. Wstyd i poczucie upokorzenia, do którego miałaby się przyznać, wydawało jej się straszniejsze, niż akty przemocy ze strony męża.

Dziś wie, że zwlekała z decyzją zbyt długo. Pewnego dnia po powrocie z pracy zastała męża nagiego, w kuchni, z nożem w ręku. Przeraził ją ten widok, ale nie zdążyła uciec.

Złapał ją i zaciągnął wyrywającą się i krzyczącą o pomoc do garażu. Najpierw brutalnie zgwałcił, potem uderzył młotkiem w głowę, oblał benzyną i podpalił.

Sąsiedzi zauważyli ogień i wezwali pomoc, ale 80% ciała Audrey już płonęło.


 
Trzeba było ją utrzymać w stanie śpiączki farmakologicznej aż przez sześć tygodni. Inaczej nie zniosłaby bólu i cierpienia.

Gdy była już wstanie spojrzeć w lustro przeżyła szok.
 

Wiele operacji musiała przejść i bólu, ale nie poddała się. Audrey poszła na studia prawnicze i zrobiła aplikację adwokacją, by pomagać innym ofiarom przemocy.
 

Tak wygląda dziś. Wreszcie czuje się bezpieczna – jej mąż został skazany na dożywocie. 
 
Minęło od tego czasu osiem lat. Tyle czasu walczyła o siebie i inne ofiary. Jest najlepsza w tym co robi, bo jak nikt rozumie kobiety, które żyją z tyranem.
 

Audrey wie, że oprawca nigdy się nie zmienia, on staje się coraz bardziej brutalny i niebezpieczny.
 

Podzielcie się! Każda kobieta powinna poznać jej historię, by mieć świadomość, że nie wolno tolerować przemocy!