in

9-latka dostała ataku paniki podczas lotu. Wtedy do akcji wkroczył steward i podał jej „specjalnego drinka”

Erika Jeorgean Swart podróżowała wraz z trójką dzieci. Zaraz po starcie jej 9-letnią córkę ogarnęła panika! Gabby latała wcześniej, więc Erika była naprawdę zszokowana, gdy nagle jej córka nagle zaczęła się panicznie bać!

Gabby nie mogła się uspokoić i mama bezradnie patrzyła na strach i stres w oczach córki. Gabby, która choruje na cukrzycę typu 1, naprawdę starała się zachować spokój, ale nie była w stanie zapanować nad lękiem. Nagle zaczął też spadać jej cukier.

Wtedy niespodziewanie zjawił się steward i podał Gabby „niezwykły napój”, uspokajający.

Mama postanowiła napisać post na facebookowej stronie Southwest Airlines, aby wszyscy usłyszeli, co zrobił jeden z ich członków obsługi:

„To jest Garrick, pracownik lotu numer 1264 z Orlando do Newark …”

Zrobiła także zdjęcie mężczyźnie, by jego szefowie z Southwest mogli go z łatwością zidentyfikować.

„Podczas lotu próbował ją rozśmieszyć i przyniósł jej specjalny napój. Gdy zbliżaliśmy się, pogoda była trudna i były turbulencje. Gabby ogarnęła panika.


 
Garrick powiedział, że Gabby usiłowała zachować odwagę i opanowanie, więc zwrócił na nią szczególną uwagę. Spytał nawet, czy mógłby usiąść na pustym siedzeniu obok niej! Podczas silnych turbulencji zaczęła płakać i złapała go za ramię, delikatnie powiedział jej, że może trzymać go tak długo, jak będzie tego potrzebować.

Zaraz po tym, skrajny stres, w jakim była sprawił, że cukier zaczął jej niebezpiecznie spadać. Garrick wstał ze swojego miejsca, by przynieść jej sok pomarańczowy i ponownie usiadł z nią. Zapytała, czy będzie mogła trzymać go za rękę podczas lądowania.
 
Garrick odwrócił uwagę Gabby, sprytnie rozmawiał z nią o zabawnych rzeczach. Przez około pół godziny facet rozmawiał z małą dziewczynką o szkole i zwierzętach!
 

 
Ten człowiek wiedział, co zrobić. Zanim samolot wylądował, Gabby była spokojna i senna!
 
Kiedy samolot był na ziemi przez głośnik powiedział, że jego przyjaciółka, Gabby, w pierwszym rzędzie pokonała lęk i poprosił o oklask dla niej. Cały samolot zaczął klaskać. To było wspaniałe doświadczenie. Jesteśmy wdzięczni, że spotkaliśmy tak piękną, bezinteresowną duszę.
 
Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów, ale też szefostwa linii.
 
„Ogrzał nasze serca, cudownie jest zobaczyć taką życzliwość i wsparcie u jednego z naszych niesamowitych stewardów. Latanie może być naprawdę przerażające dla niektórych osób. Nie możemy nawet wyrazić, jak dumni jesteśmy z Pani córki i tego jak poradziła sobie w czasie tego lotu.”
 
Steward dostanie nagrodę i uznanie, na które zasłużył!
 
Podziel się ze znajomymi tą wspaniałą historią. Czy zdarzyło Wam się coś równie miłego w czasie lotu?