in

Ogolił głowę 22-letniej żonie i kazał jej się rozebrać przy kolegach. Nie do wiary, co na to policja

Przemoc w rodzinie jest zjawiskiem, którego nie da się zaakceptować, a które ma miejsce każdego dnia na całym świecie. Bardzo często ofiary z różnych powodów nie mają jak się bronić i zmienić swojej sytuacji. Tkwią latami w związkach, które niszczą ich zdrowie, zarówno psychiczne, jak i fizyczne.

Pochodząca z Pakistanu 22-letnia Asma Aziz została potwornie upokorzona. Młoda kobieta opublikowała w sieci film, na którym opowiada o traumie, jakiej doświadczyła.
 
Z jej opowieści wynika, że została rozebrana do naga i pobita tylko dlatego, że nie chciała zatańczyć dla przyjaciół męża, Mian Faisala.

Gdy materiał ujrzał światło dzienne, sprawą zainteresowały się władze.
 
„Zdjął moje ubranie na oczach swoich pracowników. Oni trzymali mnie, gdy golił mi włosy i je palił” – opowiada w filmie 22-latka z Pakistanu.
 
Asma przyznaje, że jej mąż był bardzo kochany. Wszystko jednak do czasu, bo wystarczyło pół roku, aby diametralnie się zmienił.


 
„Policja nie wydała raportu ani nie przeprowadziła badania lekarskiego. Nie miałam gotówki, żeby im zapłacić. Wyszłam z posterunku policji, płacząc” – powiedziała Asma.
 
Jednak niedługo później rzecznik policji w Pendżabie Nabila Ghazanfar powiedział ARY News, że wszczęto dochodzenie na wysokim szczeblu w celu zbadania incydentu.
 
Pakistan zajmuje trzecie miejsce wśród krajów, w których kobiety są źle traktowane. Szacuje się, że w 2016 aż 26,8% tamtejszych kobiet doświadczyło przemocy w rodzinie. Statystyki te mogą jednak być o wiele bardziej przerażające.
 
Podzielcie się tym postem ze swoimi bliskimi na Facebooku, aby uświadomić innych o istnieniu tego problemu!
Źródło: metro.co.uk