in

Artur Barciś pokazał fanom, jak będzie wyglądał za 30 lat. „Cieszyć się czy martwić?” – pyta aktor

Nie ma wątpliwości co do tego, że Artur Barciś to wspaniały aktor. Polacy go uwielbiają, głównie za barwną postać w serialu „Ranczo”. Ostatnio stał się bardziej aktywny w mediach społecznościowych i postanowił skorzystać z zabawnej aplikacji, która pokazuje, jak będziemy wyglądać za 30 lat.

Aktor, którego nie da się nie lubić

Artur Barciś jest wspaniałym aktorem zarówno teatralnym, jak i filmowym. Największą popularność zdobył dzięki postaci Tadeusza Norka w „Miodowych Latach” i Czerepacha w kultowym „Ranczu”. Nie wyobrażamy sobie tych seriali bez jego udziału!

Fanpage aktora na Facebooku śledzi już ponad 115 tys. osób. Artur Barciś chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi przeżyciami i spostrzeżeniami. Tym razem postanowił skorzystać z aplikacji, która od jakiegoś czasu zyskuje coraz większą popularność, a mianowicie „FaceApp”. Dzięki niej aktor mógł zobaczyć, jak będzie wyglądać za 30 lat. Zmieni się nie do poznania?

Artur Barciś za 30 lat

Na opublikowanym w mediach społecznościowych poście widzimy dwa zdjęcia. Z lewej strony obecny wygląd aktora w wieku 64 lat. Z prawej strony zaś wygląd aktora za 30 lat. Pod zdjęciem oczywiście zabawny komentarz Barcisia:

„Podobno tak będę wyglądał za 30 lat.
Cieszyć się, czy martwić?
Chyba cieszyć skoro jeszcze będę żył”

Fani od razu zaczęli komentować zdjęcie. Pojawiło się mnóstwo nawiązań do wspaniałych ról Barcisia:

„Tak na pierwszy rzut oka będzie Pan podobny do Piotra Fronczewskiego, czyli będzie pięknie”

„Grunt, że moda wróci i będzie można nosić to samo co 30 lat wcześniej, a na poważnie to życzę kolejnych 30 lat w zdrowiu i dobrobycie.”

„Panie Arturze, Pan to będzie wiecznie żywy, razem z Pańskim kolegą Cezary Żak, bo za 30 lat na pewno ktoś odpali jakiś odcinek „Miodowych lat”, a tam Karol Krawczyk będzie mówił, że zarobił 50 milionów (oczywiście przeliczając na stare pieniądze). Wtedy jakieś dziecko zapyta: „mamo/tato, to kiedyś wszyscy ludzie zarabiali miliony?”

Takich komentarzy jest o wiele więcej. A co wy o tym sądzicie?

Źródła: otopress.pl, www.facebook.com