in ,

Postanowiła odstawić cukier na 30 dni. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania.

Nie od dziś wiadomo, że cukier szkodzi naszemu zdrowiu. Nadwaga, otyłość, nadpobudliwość, rozdrażnienie, duże wahania insuliny we krwi, senność i problemy z koncentracją, to tylko niektóre z objawów, które pojawiają się przez jego spożywanie. Nie jest jednak łatwo z niego zrezygnować.

Arielle Calderon postanowiła przyjąć wyzwanie i zobaczyć efekty po 30 dniach od odstawienia. Nie spodziewała się, że będą aż tak zauważalne. Niewykluczone, że była to jedna z najlepszych decyzji jej życia. Kobieta straciła 8 cm w talii, o wiele lepiej się czuła i w dodatku wydawała mniej pieniędzy.

Zrezygnowała z cukru – efekty zwalają z nóg!

Arielle była jedną z tych osób, które nie wyobrażały sobie życia bez cukru. Cały czas jadła słodycze. Oczywiście potem miewała wyrzuty sumienia, że tak źle się odżywia. Uznała, że najwyższa pora coś z tym zrobić – zdecydowała się na 30-dniowy detoks.

Kobieta uznała, że skoro decyduje się na taki krok, zrezygnuje nie tylko z cukru, ale też z produktów zawierających cukier. Pożegnała także makarony, pieczywo, napoje gazowane, alkohol, a nawet część owoców.

Jej dieta zaczęła składać się z dużej ilości warzyw, jajek, kaszy i mięsa. Wśród posiłków, które przygotowywała, były np. sałatki czy koktajle warzywne, ale i bardziej syte potrawy zawierające zdrowe tłuszcze.

Arielle uznała, że będzie przygotowywać posiłki „na zapas”, aby w chwili napadu głodu zawsze mieć jakąś zdrową przekąskę.

„Naprawdę nie mogę uwierzyć, że wytrzymałam cały miesiąc bez cukru. Na początku to było piekielnie ciężkie, ale teraz to dla mnie naturalne, co jest niesamowite” – podsumowuje kobieta po 30-dniowym detoksie.

Kobieta pozbyła się zbędnych kilogramów, a jej samopoczucie było o wiele lepsze. Straciła 8 cm w talii, zyskała energię i zaoszczędziła pieniądze.

Mimo iż jej 30-dniowy detoks zakończył się, nadal stara się odżywiać zdrowo, a cukier w jej diecie występuje naprawdę rzadko.

Co sądzicie o tej przemianie? Jak dla nas jest niesamowita!

źródło: o2, Arielle Calderon / Via instagram.com