in

Policjanci aresztowali 8-letniego chłopca. Nie do wiary, co z nim robili – aż włos się jeży na głowie!

Tego, co zrobiła policja ze Stanów Zjednoczonych nikt nie jest w stanie zrozumieć. O tym skandalicznym aresztowaniu napisały już media na całym świecie. Matka dziecka nie zamierza tego tak zostawić. Zatrzymanie chłopca można zobaczyć na szokującym nagraniu, które pojawiło się w sieci.

Policja aresztowała 8-letniego chłopca, który zaatakował swoją nauczycielkę. Kobieta zwróciła dziecku uwagę, aby usiadł jak należy w swojej ławce. Chłopiec nie zamierzał jednak jej posłuchać. Nauczycielka zaczęła go ustawiać na siłę, a ten poprosił by go nie dotykała i że w innym wypadku zostanie pobita przez jego matkę. Chwilę później dziecko nie wytrzymało i uderzyło nauczycielkę w klatkę piersiową. Nie doszło do żadnych obrażeń, jednak kobieta zgłosiła sprawę na policję.

Na nagraniu, które zostało opublikowane na YouTube przez kanał CBS This Morning możemy zobaczyć cały proces aresztowania dziecka. Pojawiają się szokujące sceny, które nie powinny mieć miejsca. Chłopiec płacze, a policjanci chcą zakuć go w kajdanki. Okazują się one jednak zbyt duże na ośmiolatka. Zostaje on zmuszony do tego, by oprzeć się o szafę. Jest traktowany jak dorosły przestępca. Policjanci tłumaczą mu, że dopuścił się karygodnego czynu i trafi do więzienia.

Bianca DiGennaro, matka chłopca mówi, że po tym, co możemy zobaczyć na nagraniu, dziecko odwieziono do aresztu i pobrane zostały odciski palców, próbka DNA i zrobiono mu zdjęcie. Postawiono mu zarzut pobicia.

Matka chłopca twierdzi, że z pewnością duży wpływ na to, co policjanci robią jej dziecku ma fakt, że pochodzi w połowie z afroamerykańskiej rodziny. U chłopca ostatecznie zdiagnozowano zespół nadpobudliwości ADHD oraz inne problemy psychiczne, więc jego zarzuty zostały wycofane.

Matka ośmiolatka nie zamierza tego tak zostawić. Sprawa trafiła do sądu i ma ona na celu zmianę procedur, które wydają się być absurdalne. Sprawą zajmuje się sławny prawnik Ben Crump, który wziął na siebie także sprawę zamordowanego przez policję George’a Floyda.

Przekaż tę historię dalej!

Źródło: RMF24