in

Waży 440kg i wszyscy nazywają go Hulk. Znany siłacz nie może znaleźć żony, bo ma dwa poważne wymagania.

Młody mężczyzna Arbab Heather Hyatt ma 27 lat. Mieszka w mieście Mardan (Pakistan). Zamierza założyć rodzinę. Ale przyszła panna młoda musi spełniać pewne wymagania.

W swoim kraju ten siłacz z powodzeniem uczestniczy w zawodach w podnoszeniu ciężarów i już stał się gwiazdą. Przechodnie rozpoznają go na ulicy i proszą o wspólne zdjęcia. I wszystko jest z nim w porządku, ale duża popularność nie gwarantuje szczęśliwych relacji z dziewczynami.

Od kilku lat Arbab próbuje znaleźć kogoś, z kim mógłby się spotykać, zbudować rodzinę. Jednak Hyatt do tej pory, był zmuszony odmówić wszystkim kandydatkom do jego serca.

Dlaczego? Mężczyzna stawia przed nimi poważne wymagania.

Najważniejsze z nich – waga wybranki powinna wynosić co najmniej 100 kilogramów. Facet boi się mieć szczupłej kobiety, ponieważ mógłby zrobić jej krzywdę swoim potężnym ciałem. Ponadto wzrost ukochanej siłacza, musi wynosić co najmniej 193 centymetry, aby dobrze wyglądać obok bohatera, którego wzrost jest o 5 centymetrów większy.
 
Arbab mówi, że jego mama i tata od dawna chcieli, aby jego syn się ożenił. Marzą o wnukach. A sportowiec nie może znaleźć odpowiedniej dziewczyny. Wszystkie kobiety, które chciałyby zostać żoną Hyatta, okazały się zbyt „szczupłe”.

Kolejny warunek: aby zdobyć serce tego faceta, dziewczyna musi mieć dobre umiejętności kulinarne. W końcu apetyt Arbaba jest więcej niż doskonały. W jeden dzień pochłania on aż 10 tysięcy kalorii. W ciągu dnia zjada ponad 3 kg mięsa. Dodaj tutaj kilka misek ryżu. I pięć litrów mleka, którymi popija to, co zjada.
 
Co zaskakujące, Pakistańczyk zapewnia, że ​​nie ma problemów zdrowotnych. A w przyszłości zamierza stać się sławny we wszechświecie jako najsilniejszy człowiek.