fot. tiktok/janusznowak7
in ,

Nagranie z ratownikami hitem sieci. „Do tej pory tego nie wiedziałem”

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie, które w momencie przykuło uwagę internautów. Możemy na nim zobaczyć ratowników, którzy mają ważny przekaz dla wszystkich osób znajdujących się na plaży nad Morzem Bałtyckim. Ich słowa mogą uratować komuś życie. Lepiej się z nimi zapoznać!

Wspaniała pogoda sprzyja planowaniu wypoczynku. Ci, którzy wybierają się w góry czy też nad morze, powinni pamiętać o kilku zasadach bezpieczeństwa. Czasem wystarczy chwila nieuwagi, aby doszło do tragedii. Jak dbać o siebie i innych? Ratownicy uznali, że pora przypomnieć o pewnej bardzo ważnej kwestii.

Apel ratowników obiegł media społecznościowe

Nagranie znad Morza Bałtyckiego, które zostało opublikowane na TikToku, stało się prawdziwym hitem. Widzimy na nim, jak ratownicy WOPR ostrzegają turystów, aby uważali na tworzące się wiry. Mimo iż na plaży znajdują się falochrony, zawsze należy być ostrożnym.

Jeden z ratowników zobrazował zagrożenie. Wszedł do morza przy falochronach i wystarczyła chwila, aby nie miał już gruntu pod nogami. Jeśli w takim miejscu pojawią się fale, jest to niezwykle niebezpieczne.

@janusznowak7 #❤ #pozdrawiam wszystkich ratowników #szanujecie ich pracę #pamietajcie o tym#milych wakacji #❤ ♬ dźwięk oryginalny – Janusz Nowak

Internauci są zachwyceni nagraniem. Zostało ono obejrzane już ponad 900 tysięcy razy. Wielu nie miało pojęcia o tym zagrożeniu.

„Bardzo dobry przekaz!” – pisze internautka.

„Do tej pory tego nie wiedziałem i to jest wiedza, którą powinni w podstawówce przekazywać” – dodał ktoś inny.

Źródło: o2.pl