in

Jackowski ostrzega Polaków – „To ostatni czas, w którym możemy czuć się swobodnie”.

Krzysztof Jackowski nie ma już żadnych wątpliwości, co stanie się lada moment. Apeluje do wszystkich Polaków o to, aby wzięli to sobie do serca. Jakiś czas temu mówił, że na ulicach pojawi się dużo wojska i jego wizja rzeczywiście się sprawdziła. Według niego to dopiero początek. Czeka nas bardzo trudny czas, na który lepiej być przygotowanym. Czy to ostatnie chwile „swobody”? Jasnowidz tłumaczy.

Jasnowidz z Człuchowa zapowiedział, że to wszystko, co teraz dzieje się w naszym kraju, niedługo ukaże swoje „drugie dno”. Życie Polaków od poniedziałku może ulec zmianie w sposób znaczący, dlatego warto zdawać sobie sprawę z tego, co może się wydarzyć.

Krzysztof Jackowski apeluje

Jasnowidz z Człuchowa przewiduje, że Polacy już od poniedziałku będą mieli do czynienia z poważnymi zmianami, których nikt się nie spodziewa.

„Drodzy Państwo – trzeba się cieszyć powietrzem i tam, gdzie można, przejść się na spacer do niedzieli, bo w poniedziałek nasze spacerowanie może zostać poważnie utrudnione lub uniemożliwione. To ostatni czas, w którym możemy czuć się swobodnie poza naszym miejscem zamieszkania, poza naszym domem” – radzi Jackowski.

Krzysztof Jackowski powiedział, że taka decyzja może zapaść najpóźniej w niedzielę.

„Obawiam się, że decyzja zapadnie najpóźniej w niedzielę, a w poniedziałek zostanie wprowadzona w życie. Tego się obawiam” – powiedział.

Jackowski ostrzega – trzy najbliższe tygodnie będą naprawdę trudnym czasem – podkreśla, że rozsądnym rozwiązaniem będzie przygotowanie sobie prowiantu.

„Będzie czekał nas 3-tygodniowy zdyscyplinowany czas. Listopad to będzie czas, w którym odkryje się drugie dno sytuacji, która jest. Wojsko na ulicach, które także zapowiadałem, to nie przypadek i to drugie dno właśnie w listopadzie zacznie się odkrywać” – wyjaśnił jasnowidz.

źródło: chillizet.pl