in , ,

Burmistrz jednego z polskich miast położył się w trumnie. Zanim to zrobił, wygłosił dosadny apel

Niedawno do sieci trafiło nagranie burmistrza, które zszokowało cały kraj. Ostatecznie trafiło do Polsatu, a ważne słowa w nim zawarte trafiają do każdego Polaka.

Burmistrz postanowił w pomysłowy sposób skomentować decyzję polskiego rządu odnośnie przeprowadzenia wyborów.

Jakiś czas temu w programie „Graffiti” emitowanym przez Polsat pojawił się szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk, który stwierdził, że nie jest możliwe przełożenie wyborów bez zmiany Konstytucji lub wprowadzenia stanu nadzwyczajnego. Nie można przekładać ich, tylko dlatego, że pojawił się czyjś ,,luźny pomysł”.

Polacy są oburzeni takim podejściem rządu do swoich obywateli i martwią się o to, że na pewno nie pokonamy koronawirusa, wychodząc z domu na wybory. Nie można narażać swojego życia i życia innych.

Burmistrz Wieruszowa, Rafał Przybył z województwa łódzkiego postanowił, że skomentuje to w dobitny sposób. Położył się w trumnie. W tle możemy usłyszeć ,,Marsz żałobny” Chopina. Jego słowa są bardzo ważne i każdy powinien je usłyszeć…

W nagraniu możemy wyczuć dużo ironii i prześmiewczych komentarzy, co sprawia, że słowa burmistrza są jeszcze bardziej dosadne i trafiają do odbiorcy.

,,Drodzy wyborcy, torpedowanie ustalonego terminu wyborów, to także dla naszej małej gminy cios. Jako ta Polska w pigułce, jako ten lakmus papierek, stracilibyśmy wiele. Dołączamy więc – bez głupich i totalnych sprzeciwów – do ustalonego kalendarza wyborczego!”

Koniecznie obejrzyj nagranie poniżej. Podziel się tym filmikiem, jeśli również uważasz, że wybory prezydenckie nie powinny się odbyć!