in

Andrzej Piaseczny pilnie zaapelował do Polaków. Sprawa jest bardzo poważna.

Andrzej Piaseczny wystosował pilny apel do fanów, ale tak naprawdę powinni zapoznać się z nim wszyscy internauci. Chodzi o nasze bezpieczeństwo. Można łatwo paść ofiarą oszustów, dlatego lepiej zapoznać się z tymi informacjami.

„Bardzo proszę posłuchać” – podkreśla na wstępie.

Na Instagramie Andrzeja Piasecznego pojawiło się nagranie, w którym ostrzega przed cyberniebezpieczeństwami.

Andrzej Piaseczny apeluje

W ostatnim czasie coraz łatwiej paść ofiarą oszustwa w Internecie. Przestępcy wymyślają coraz to nowe sposoby, aby nie wzbudzać niczyich podejrzeń, między innymi wykorzystują wizerunek gwiazd i okradają fanów.

„Bardzo proszę posłuchać i wziąć pod uwagę. To jasne, że każdy chciałby dostać jakąś kasę za darmo, ja też! No ale takie cuda dzieją się raczej rzadko. Szczerze mówiąc nawet mnie dziwi że to moja osoba została wybrana do tego rodzaju praktyk, no ale to może znak dobrej pozycji wśród oszustów” – tłumaczy Andrzej Piaseczny, pod koniec żartując i pozdrawiając oszustów.

We wpisie pojawił się hasztag, który zawiera kluczową informację: #nierobiężadnychkonkursów.

Andrzej Piaseczny ostrzegł fanów i poprosił o to, aby byli czujni. Przestępcy podszywają się pod niego i obiecują wygrane pieniężne.

„Dwa słowa o fejkowych kontach, które się pojawiają, a o których wielu mi donosi. Nie dajcie się nabierać na żadne konkursy, w których rzekomo mielibyście wygrać jakiekolwiek pieniądze. Nic takiego nie robię i nie zamierzam robić” – zaznacza.

Jedyne prawdziwe konta Andrzeja Piasecznego to jedno na Facebooku i drugie na Instagramie. Fani powinni być ostrożni i „nie odpowiadać na podpuchy, które są wysyłane z innych kont”.

Nie tylko wizerunek Andrzeja Piasecznego jest wykorzystywany przez oszustów. W sieci ten problem pojawia się coraz częściej. Spotkaliście się już z czymś takim? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Instagram