in

Wysłała rodzicom anty-zaproszenie na swój ślub, w sieci aż zawrzało. „Brak kultury osobistej”

Amoreo na swoim koncie na TikToku dzieli się ze swoimi fanami praktycznymi radami dotyczącymi ślubu i wesela. Zna ten temat od podszewki. W ostatnim czasie pokazała coś, co nie do końca spodobało się internautom.

Nietypowe nagranie w momencie obiegło sieć. Możemy na nim zobaczyć anty-zaproszenie na ceremonię, które panna młoda skierowała do swoich rodziców.

„Jak dla mnie to brak kultury osobistej” – oburzają się internauci.

Anty-zaproszenie

Nie ma wątpliwości do tego, że ślub to uroczystość, która wywołuje mnóstwo emocji. Para młoda chce, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a goście mieli wspaniałe wspomnienia i uśmiechy na twarzach. Czy jednak wszyscy mają taką wizję? Jak się okazuje, nie do końca.

Alyssa na łamach portalu Reddit pochwaliła się anty-zaproszeniem, które wysłała do rodziców. Wytłumaczyła w nim, dlaczego lepiej będzie, jeśli nie pojawią się na uroczystości.

„Razem z naszymi przyjaciółmi i rodzinami, Alex i Alyssa, chcieliby zaprosić was, abyście się odwalili i nie podpinali się pod nasze szczęście. Wasze zgorzknienie i nasza irytacja, jeśli chodzi o wzajemne istnienie, prowadzą do tego, że zupełnie was ignorujemy i chcemy celebrować nasz ślub bez was” – możemy przeczytać na anty-zaproszeniu.

„Zaplanowano wspaniałą uroczystość, z tortem, jedzeniem i dobrą zabawą. I wy nie jesteście zaproszeni, aby w tym uczestniczyć. Ponieważ pier*** się, właśnie dlatego” – dodano.

Ekspertka od ślubów na koncie Amoreo.pl na TikToku zapytała internautów, co sądzą o czymś takim. Niektórzy byli oburzeni, a inni żartowali, że „w Polsce wystarczy napisać, że nie będzie alkoholu i będzie jedzenie wegańskie, a to odstrasza lepiej niż anty-zaproszenie”.

„Jak dla mnie to brak kultury osobistej. Moim zdaniem lepiej byłoby nic nie wysyłać i nie pisać” – czytamy w komentarzach.

„Ja po prostu nie wysyłałabym zaproszenia wcale. Sama nie chciałabym takiego dostać, a pamiętaj, nie rób bliźniemu, co tobie niemiłe” – pisze ktoś inny.

@amoreo.pl Co o tym myślicie? 😅 #ślub #pannamłoda #slub #wesele #wedding #bride #dlaciebie #dc #poradnikślubny #zaproszenia #zaproszenie #goście #wesele2021 ♬ funny video – FUNNY