in

Poznajecie kto to? Dzisiaj to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek – Fani nie dowierzają!

Do sieci trafiło zdjęcie Anny Muchy z dzieciństwa. Aktorka ma całą rzeszę fanów, jednak żaden z nich nie spodziewałby się, że tak wyglądała jedna z najpiękniejszych aktorek, mając kilka lat.

Niektórzy z pewnością nie rozpoznaliby Anny Muchy jako kilkuletniej dziewczynki na fotografii. Zmieniła się nie do poznania, fani nie mogą uwierzyć.

Zdjęcie Anny Muchy z dzieciństwa

Anna Mucha udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją jako kilkuletnią dziewczynkę. Fani przecierali oczy ze zdumienia. Na fotografii naprawdę ciężko rozpoznać przepiękną aktorkę. Gwiazda przy okazji podzielenia się swoim zdjęciem z dzieciństwa postanowiła co nieco o nim opowiedzieć:

„Miałam mieć na imię Julia albo Bartek. ale na Julię nie pasowałam, a na Bartka nie reagowałam, wiec zostałam Anną. Jak byłam dzieckiem biegałam po podwórku z nożem (tak, tak… takie to były czasy!), talią kart i patykiem… nóż służył do gry w wojnę […], talia kart do flirtu, a patyk „robił” za mikrofon, bo bawiłam się w dziennikarkę i odpytywałam sąsiadów. Z braku lepszych zajęć zapisałam się na kółko teatralne w szkole, a stamtąd trafiłam do Wajdy, a później jakoś to poszło” – pisze gwiazda.

Zdjęcie wywołało niemałe zamieszanie w sieci. Pojawiły się pod nim liczne komentarze, jak i odniesienia do historii, którą podzieliła się Anna Mucha ze swoimi fanami.

„Faktycznie ładny z Ciebie chłopczyk był” – żartuje internauta.

„Dobrze, że nie dali Pani na imię MacGyver, bo drugie zdjęcie” – dodaje kolejna osoba.

A wy? Rozpoznajecie Annę Muchę na zdjęciu? Dajcie znać w komentarzu!

Podziel się tym niesamowitym zdjęciem ze swoimi znajomymi!

Źródło: pikio.pl, Instagram