in

72-letnia kobieta poślubiła 27-latka. Para ma teraz problem, którego nie potrafi rozwiązać.

Miłość może mieć najdziwniejsze formy. Brytyjskie media od dawna opowiadają o skandalicznej historii kobiety, która zakochała się w 27-letnim Nigeryjczyku.

Angela Nvachukvu twierdzi, że jest to historia wzajemnej miłości. I trudno w to wątpić. Para spotkała się w sieci społecznościowej około dwa lata temu.

Stała przyjazna korespondencja przerodziła się we wzajemne uczucia. Kobieta opowiada o tym cudownym okresie ze szczególnym ciepłem. Angela dosłownie poczuła, jak motyle trzepoczą w brzuchu podczas rozmowy z młodym mężczyzną na Skype.

27-letni Nigeryjczyk imieniem CJ w końcu powiedział kobiecie o swoich uczuciach i zasugerował, aby wzięli ze sobą ślub. Nawiasem mówiąc, CJ jest młodszy niż wnuki Angeli, ale to nie jest problememm dla kochanków.

Trzy miesiące po pierwszej korespondencji ich ślub odbył się w Lagos. Po raz pierwszy nowożeńcy spotkali się na żywo w dniu swojego ślubu.
„CJ jest moją bratnią duszą. On jest najbardziej troskliwym mężczyzną jakiego poznałam i naprawdę sprawia, że czuję się najpiękniejszą kobietą na świecie. W moim sercu jesteśmy nierozłączni” – mówi kobieta.

Para ma jednak problemy z uzyskaniem wizy dla CJ. Władze brytyjskie nie wierzą w magiczną historię miłosną i podejrzewają małżeństwo w celu uzyskania wizy dla CJ’a w Wielkiej Brytanii. Angela wydała już na ten cel ponad 20 tys. funtów i wynajęła prawników, ale nie dało to żadnego skutku. Nadzieją dla małżonków jest to, że CJ będzie mieć wizę studencką w najbliższym czasie, aby uzyskać tytuł magistra informatyki.
„Będziemy walczyć o naszą miłość! Nie pozwolimy, aby nas to rozdzieliło”