fot. youtube/ Chico Forti Official Channel
in

Gdy Andrea Bocelli zapraszał córkę na scenę, zapadła cisza. Po chwili widownia była zachwycona

Muzyka jest nieodłącznym elementem naszego życia, towarzyszy nam zarówno w radości, jak i smutku, jak oddany przyjaciel, który prowadzi nas przez wiele życiowych ścieżek. Jednym z najpotężniejszych głosów, który potrafi wzruszyć każdego, a zarazem podarować nam porządną dawkę pozytywnej energii, należy do Andrea Bocelli, to słynny wokalista operowy. Jego sposób wyrażania siebie jest niezwykły.

Okazuje się, że talent wokalny odziedziczyła po ojcu także jego córka Virginia Boccelli, która ma zaledwie 10 lat. Mimo młodego wieku, jej głos emanuje taką pewnością siebie, że trudno uwierzyć, iż należy on do dziecka.

Ojciec docenia jej niezwykły dar, dlatego często występują razem, tworząc zjawiskowy duet. Podczas jednego z takich występów Andrea zaprosił swoją córkę na scenę i razem zaśpiewali piosenkę „Alleluja”. Virginia zaczęła śpiewać po angielsku, a potem dołączył do niej jej ojciec śpiewając po włosku.

Ich wspólny występ jest absolutnie magiczny i trudno oprzeć się wrażeniu, że są stworzeni do występowania razem na dużych scenach. Każda chwila tego nagrania jest wyjątkowa i warta zapamiętania.