fot. ig @andrea88476
in

Nie może przestać powiększać ust. „Lubię siebie w takiej formie”

Andra Ivanova, 26-letnia modelka i influencerka z Bułgarii, stała się ikoną mediów społecznościowych, głównie dzięki swojemu niekonwencjonalnemu wyglądowi. Charakterystyczne, powiększane wielokrotnie usta Ivanovej stały się jej znakiem rozpoznawczym, a ona sama nie przestaje planować kolejnych wizyt w klinikach medycyny estetycznej.

Zabiegi upiększające Andry

Andra rozpoczęła swoją przygodę z medycyną estetyczną w 2018 roku. Od tego czasu regularnie poddaje się różnorodnym zabiegom, nie ograniczając się tylko do ust. Ivanova modyfikowała już wygląd swojej brody, szczęki, a nawet piersi.

Andra Ivanova w rozmowie z „The Mirror” otwarcie przyznała, że jej krewni wyrażają obawy dotyczące jej zdrowia w kontekście licznych zabiegów estetycznych, na które się decyduje. Jednak ona sama podkreśla, że dobrze czuje się ze swoim wyglądem i tym, jak obecnie wygląda. Ivanova wyraża pewność siebie i zadowolenie z efektów swoich decyzji dotyczących urody.

Komentarze internautów

Ze względu na swój wygląd, Andra często bywa porównywana do lalki Bratz, popularnej na początku lat 2000. Te porównania nie wpływają jednak na jej decyzje dotyczące kolejnych zabiegów. Ivanova podkreśla swoją niezależność i prawo do decydowania o własnym ciele.

Modelka nie ukrywa, że „upiększanie” stało się jej pasją. Jest podekscytowana perspektywą przyszłych operacji plastycznych, które mają stać się dla niej kolejnym krokiem w kreowaniu własnego wizerunku.

Ivanova nie tylko przekształca swoje ciało, ale również zmienia postrzeganie piękna w mediach społecznościowych. Jej historia to przykład na to, jak indywidualne postrzeganie urody może być odważnym i kontrowersyjnym wyborem, który jednocześnie fascynuje i wzbudza dyskusje.