fot. youtube/AGT
in

Gdy weszła na scenę i zaczęła się jąkać, publiczność zamarła. Po chwili wszyscy bili jej brawo

Marzenia to coś, co nas napędza i motywuje do działania. Niezależnie od tego, co myślą o tym inni, warto podążać za swoimi marzeniami, nawet jeśli wymaga to dużej odwagi i siły. Amanda Mammana doskonale to rozumie. Od dziecka zmaga się z wadą wymowy, a wypowiadanie się, wiąże się dla niej z większym wysiłkiem. Jednak to nie przeszkodziło jej w marzeniu o występie na scenie.

Kiedy Amanda pojawiła się w amerykańskim programie „Mam talent”, publiczność nie zachowała się zbyt przyjaźnie. Widać było na ich twarzach sceptyczne podejście, a zarazem szok, gdy dziewczyna potrzebowała sporo czasu, aby wypowiedzieć swoje imię. Wielu ludzi pewnie zastanawiało się, czy Amanda jest w ogóle w stanie zaśpiewać. Jednak jury było cierpliwe i zapytało 19-latkę, co zamierza zaprezentować na scenie. Amanda odpowiedziała, że pisze własne piosenki i zamierza zaśpiewać jedną z nich.

Okazało się, że gdy Amanda śpiewa, zapomina o swoim jąkaniu i czuje się wolna. I rzeczywiście, jej głos był ciepły i oryginalny, a publiczność została oczarowana. Po ostatniej nucie na sali rozległy się głośne oklaski. Amanda była szczęśliwa i wzruszona.

To pokazuje, że niezależnie od trudności, jakie stają na naszej drodze, warto iść za swoimi marzeniami i dążyć do osiągnięcia celu. Mamy nadzieję, że będziemy mogli usłyszeć więcej piosenek od Amandy w przyszłości.