fot. freepik.com
in

W wyniku banalnego błędu matka straciła włosy – Była bliska tragedii, chce teraz ostrzec innych

Kiedy coś się zepsuje w pierwszym odruchu próbujemy się zorientować, czy przyczyna nie jest zbyt banalna. Zwykle szybko oceniamy, że sami nie rozwiążemy problemu i wybieramy profesjonalną pomoc, kogoś kto się na tym zna.

Kiedy Alon Abare usłyszała dziwny dźwięk silnika swojego samochodu, również najpierw postanowiła sama do niego zajrzeć.

 

Podniosła maskę i pochyliła się nad wciąż pracującym silnikiem samochodu. Po krótkiej chwili poczuła najsilniejszy ból jaki czuła w życiu.

Nie rozumiała jeszcze wtedy co się stało, przeraźliwy ból wyrzucił z jej gardła przerażający krzyk.

Jej dzieci usłyszały wrzask matki i natychmiast przybiegły. Syn wyłączył silnik, a córka zszokowana widokiem mamy próbowała ją uwolnić.

Kiedy Alon pochyliła się nad pracującym silnikiem ten wciągnął jej długie włosy, wyrywając część z nich, a inna część się wkręciła i przyciągała głowę Alon.

Gdyby pomoc nie nadeszła tak szybko mogło skończyć się tragedią.

Dzieci natychmiast po unieruchomieniu silnika odcięły resztę wkręconych włosów i wezwały pomoc.

Całe zdarzenie trwało zaledwie kilka sekund, a przyniosło ból cierpienie fizyczne i psychiczne. Kobieta przeszła kilka operacji i transplantacji, ale to nie koniec. Upłynie jeszcze sporo czasu zanim dojdzie do zdrowia i zapomni o tym okropnym wydarzeniu.

 

Chciała opowiedzieć swoją historię, by uświadomić innym długowłosym osobom co może się wydarzyć. Ostrzec innych przed popełnieniem jej błędu.