fot. instagram/allegracoleworld
in

Nauczycielka uzależniła się od operacji plastycznych. Aż ciężko uwierzyć, jak wyglądała kiedyś

Allegra Cole z Kalifornii, jest nietypową kobietą, która przeszła metamorfozę dzięki licznym operacjom plastycznym. Ta 53-latka słynie obecnie ze swoich imponujących rozmiarów biustu. Jednak kilka lat temu wyglądała znacznie inaczej i prowadziła całkiem inną życiową drogę… Wówczas była nauczycielką gry na pianinie. Dziś jest influencerką i modelką.

Jak Allegra wyglądała kiedyś? Można się bardzo zdziwić, patrząc na jej stare zdjęcia!

Metamorfoza, która przyniosła jej sławę

Pochodząca z hrabstwa Orange w Kalifornii 53-latka cieszy się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 1,7 miliona osób, które są zafascynowane jej życiem i osobowością.

Allegra Cole, która wychowuje ośmioro dzieci, od kilku lat jest uzależniona od operacji plastycznych.

„Po karmieniu moje piersi nie były już takie, jak kiedyś. Jako osoba, która dbała o wygląd, chciałam by były pełniejsze, okrąglejsze i większe” – wyjaśniała Allegra w jednym z wywiadów.

Czasami na jej instagramowym koncie pojawiają się zdjęcia sprzed lat. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, patrząc na to, jak kobieta wyglądała kiedyś.

„Zawsze będę ewoluować, dorastać, zmieniać się. O to właśnie chodzi w życiu i nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co będzie dalej” – czytamy pod jedną z fotografii.

Tylko spójrzcie, jak kobieta wyglądała przed operacjami! Trzeba przyznać, że to naprawdę ogromna metamorfoza…