in

Poprosiła o kurczaka w chrupiącej panierce. To, co znalazła w środku dania, przyprawiło ją o mdłości.

W ostatnim czasie doszło do sytuacji, która z pewnością na długo pozostanie w pamięci internautów. Aż ciężko uwierzyć w to, co stało się w knajpie na Filipinach. Jedna z klientek zamówiła kurczaka w panierce, ale kiedy zaczęła go kroić, jej oczom ukazał się… ręcznik! Szokujące nagranie trafiło do sieci. Ciężko przejść obok niego obojętnie.

Nie ma wątpliwości co do tego, że podobne sytuacje nie zdarzają się zbyt często. Kobieta musiała mieć pecha. Chcielibyśmy zobaczyć jej minę w chwili, gdy orientuje się, że zamiast usmażonego w panierce kurczaka, dostała usmażony w panierce ręcznik.

Danie, którego nie zapomni do końca życia

Alique Perez uznała, że zje posiłek w lokalu jednej z największej sieci barów szybkiej obsługi na Filipinach. Poszła na obiad ze swoim synem i wybrała z karty danie o nazwie „chickenjoy”, czyli kurczaka w panierce.

Niedługo potem na kanale VESA Channel na platformie YouTube pojawił się filmik, na którym możemy zobaczyć, co dostała kobieta. Do tej pory żadna restauracja tak jej nie rozczarowała i chyba już żadnej nie uda się tego przebić.

Dania oferowane przez restauracje z fast foodem nie należą do zdrowych i zdarza się, że ich spożycie może skończyć się dla nas zatruciem pokarmowym. Nigdy nie mamy do końca pewności, co jemy i czy aby na pewno wszystkie składniki są świeże. Historia tej kobiety jest na to wspaniałym przykładem.

Alique Perez razem z synem zamówili kurczaka w chrupiącej panierce, jednak nie mieli pojęcia, że otrzymają coś takiego. Pod panierką zamiast kurczaka był usmażony na głębokim oleju ręcznik.

Kobieta od razu chwyciła za telefon i nagrała danie. Gdyby nie miała dowodu, z pewnością nikt nie uwierzyłby jej w coś takiego. Internauci przecierają oczy ze zdumienia. To po prostu nie mieści się w głowie!

Obejrzyj nagranie poniżej!

A wy? Spotkaliście się z tego typu sytuacjami? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: o2.pl