Screenshot: Youtube/ Le Parisien
in

Chciała tylko przefarbować sobie włosy. Z pięknej dziewczyny zamieniła się w „postać z kreskówki”

Kiedy młoda Francuzka zdecydowała się przefarbować włosy, nie przypuszczała, że jej wygląd zmieni się w tak drastyczny sposób.

Dziewczyna kupiła farbę do włosów w supermarkecie i przeprowadziła specjalny test na alergię na składniki farby.

Instrukcje mówiły, że trzeba poczekać 48 godzin, aby dowiedzieć się, jak twoje ciało zareaguje na farbowanie. Ale pośpieszna studentka nie czekała długo i za pół godziny położyła farbę na swoich włosach.

Cóż, po pewnym czasie 19-letnia paryżanka poczuła się źle. Górna część głowy zaczęła ją strasznie swędzić i pojawił się obrzęk.

Następnego ranka nie była w stanie rozpoznać swojego lustrzanego odbicia. Obwód jej głowy zwiększył się o co najmniej 10 cm, a kształt głowy zaczął przypominać postać z kreskówki. Dziewczyna była przerażona tym, co zobaczyła.

Natychmiast poszła do szpitala, ale nie mogli jej tam pomóc i odesłali ją do domu. Następnego dnia stan się znacznie pogorszył. Kołatanie serca się nasiliło, jej język był nabrzmiały i zaczęła się dusić. Potem postanowiła udać się do innego szpitala.

Tam potraktowali ją już zupełnie inaczej, zrobili jej zastrzyk adrenaliny i zostawili na noc w szpitalu. Rano dziewczyna była już w stanie wrócić do domu. Teraz musi poczekać, aż obrzęk ustąpi i znów stanie się sobą.