in

Wzięła ślub z mężczyzną starszym o 32 lata. Przez to musi sobie odmawiać jednej rzeczy.

Pewna kobieta zakochała się w mężczyźnie starszym o 32 lata. Taka różnica wieku z pewnością wielu osobom nie będzie mieścić się w głowie, jednak dla miłości wiek nie ma znaczenia.

Para pobrała się i jest ze sobą szczęśliwa. Jest jednak pewna kwestia, która okazała się być niezwykle problematyczna.

Ślub z mężczyzną starszym o 32 lata

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Carrie & Alan (@agegaplovestory)


Carrie jest 44-latką, jej mąż Alan – 76-latkiem. Gdy para się poznała, kobieta miała 23 lata, a mężczyzna – 55. Początkowo tylko rozmawiali przez telefon, a dopiero później doszło do spotkania.

Kiedy Alan zaprosił Carrie na randkę, od razu się w niej zakochał – z wzajemnością. Mieli wiele wspólnego, a różnica wieku zupełnie im nie przeszkadzała. Co innego ludziom wokół nich – ci jawnie sprzeciwiali się tej znajomości.

Mama sugerowała Carrie, że mężczyzna chce ją wykorzystać. Nie była przekonana do Alana. Nie wierzyła w taką miłość. Całe szczęście, nie miała racji.

Carrie i Alan są małżeństwem już 17 lat. Rozumieją się w każdej kwestii, a ich uczucie nie wygasa. Jest jednak coś, czego muszą sobie odmawiać.

Chodzi mianowicie o okazywanie sobie uczuć w miejscach publicznych. Wszyscy myślą, że Carrie jest córką Alana i dziwnie patrzą, gdy orientują się, że ich zdanie mija się z prawdą.

W związku z tym Carrie i Alan unikają trzymania się za ręce i całowania się.

Mężatka zdaje sobie sprawę z tego, że w przyszłości zostanie całkiem sama. Nie jest to dla niej łatwe.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Carrie & Alan (@agegaplovestory)

Co o tym sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Źródło: Parenting.pl