in

Brytyjczyk zaczął zaczepiać ludzi w pociągu. Wtedy do wagonu weszli Polacy i dali mu lekcję życia

W ostatnim czasie do sieci trafiło nagranie z udziałem Polaków. Wszystko za sprawą agresywnego Brytyjczyka, który postanowił, że zacznie zaczepiać kobietę w pociągu, a potem spróbuje pobić mężczyznę, który zacznie jej bronić. Kiedy do akcji wkracza dwóch Polaków, wszystko trwa dosłownie kilka sekund. To po prostu trzeba zobaczyć!

W jednym z pociągów, który jechał przez hrabstwo West Midlands w środkowo-zachodniej Anglii, doszło do pewnego incydentu, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Na nagraniu możemy zobaczyć, jak agresywny Brytyjczyk zaczepia kobietę, a później rzuca się na mężczyznę.

Kiedy wszystko staje się coraz bardziej niebezpieczne, do akcji wkracza dwóch Polaków, którzy w momencie rozprawiają się z agresorem.

Napastnik został już aresztowany przez policję. Mężczyzna będzie miał problemy przez swoje agresywne zachowanie i zastraszanie pasażerów.

Pod nagraniem, które trafiło do sieci, możemy znaleźć mnóstwo pochlebnych komentarzy skierowanych w stronę Polaków. Internauci są zachwyceni, że nie bali się oni stanąć w obronie zaatakowanego mężczyzny.

„Zawsze można polegać na Polakach” – czytamy w komentarzach.

„To polska tradycja ratować Brytyjczyków, gdy są w kłopotach” – piszą internauci.

Koniecznie obejrzyjcie nagranie poniżej:

źródło: o2