in

10-latka przez całe życie mieszkała u rodziców zastępczych. Jej reakcja na to, że została adoptowana, wzrusza do łez…

Paige i Daniel Zezulka to rodzice zastępczy 5-miesięcznego chłopca imieniem Kai. Są nimi od trzech lat. Małżeństwo nie zdawało sobie sprawy, że Kai ma starszą siostrę – Ivey, a ich biologiczna matka po raz trzeci zaszła w ciążę. Niebawem urodziła się kolejna siostrzyczka – Lita.

Kiedy para dowiedziała się, że Kai ma rodzeństwo, również chcieli je adoptować. Nie było to jednak takie proste i okazało się być długim procesem.

Starsza siostra chłopca, Ivey, obecnie ma 10 lat. Od zawsze chciała mieć prawdziwą rodzinę, w której czułaby się kochana.

Marzeniem Paige i Daniela było adoptowanie Ivey i Lity. Paige wyznała nawet podczas wywiadu dla ABC:
 
,,Ivey jest cudowną dziewczyną, to dla nas szczęście, że mogliśmy stać się jej rodzicami. Niektórzy boją się adopcji starszych dzieci, ponieważ uważają, że nie obejdzie się bez problemów. Jednak nam się udało. Te dzieci to prawdziwe dary od losu.”
 

 
To niesamowite szczęście dla tych dzieci, że w końcu mają rodzinę. Wszystkie formalności zostały zakończone w sierpniu. A rodzice zastępczy opublikowali nagranie, które można zaliczyć do najbardziej wzruszających w sieci. Na filmiku możemy zobaczyć, jak małżeństwo towarzyszy Ivey przy otwieraniu jej prezentu urodzinowego. Koniecznie sprawdźcie, jak reaguje Ivey na to, że w końcu będzie mieć rodzinę! W tle słychać zdanie, które wypowiada jej tata: ,,Jesteś naszą córką i już zawsze będziesz.”
 
Koniecznie podzielcie się tą niesamowitą historią miłości!