in ,

Wytatuowała sobie łapy swojego psa na piersiach. Po latach poniosła przykre konsekwencje.

Adele Smith z brytyjskiego miasta Leicester kochała swojego psa Maxa tak bardzo, że gdy miała 18 lat, zrobiła sobie specjalny tatuaż. Odcisk jego dużych, potężnych łap na piersiach.

Kosztowało ją to drogo, ale jeszcze większą cenę musi zapłacić za to dzisiaj, kiedy uświadomiła sobie wszystkie konsekwencje swojego wyboru.

Istnieje przekonanie, że mężczyźni zawsze instynktownie patrzą na kobiecą klatkę piersiową, ale w przypadku Adele jest to jak najbardziej uzasadnione. Jeśli nosi ubrania z dekoltem, wszyscy wpatrują się w jej piersi, na których ma wytatuowane odciski łap Maxa.

Tatuaż ma prawie 30 cm szerokości, a pies już od dawna nie żył. Zaczęło ją męczyć to, że zdecydowała się na taki nieprzemyślany krok. Widziała tego realne, przykre konsekwencje.

Adele chciała mieć coś na zawsze po swoim psie i były to autentycznie odbite łapy, 1:1. Nie mieściły się one nigdzie indziej jak na piersiach. Wtedy dziewczyna miała 18 lat.

Początkowo po zrobieniu tatuażu stała się na uniwersytecie gwiazdą imprez – wszyscy byli zainteresowani tatuażem, proszono ją o to, aby go pokazała. A potem sława zniknęła i pojawili się złośliwi krytycy. Zaczęli ją krytykować zarówno na żywo, jak i w Internecie. Stała się „tą dziewczyną z tatuażem”. Nie istniało nic poza tym. Adele zamknęła się w sobie i przestała wychodzić do ludzi.

Najgorsza sytuacja miała miejsce, jeśli chodzi o związki. Przez dziesięć lat nie miała ani jednej znajomości, która trwałaby dłużej niż miesiąc. Za wszystko stało się odpowiedzialne tatuaże. Mężczyźni dochodzili do wniosku, że zrobienie ich było po prostu niepoważne. Wkrótce Adele przestała chodzić na randki.
 

Teraz, po 10 latach, postanowiła usunąć tatuaże. Kosztuje to mnóstwo pieniędzy, bo prawie 5 tys. złotych, a cały zabieg będzie trwać nawet do 1,5 roku. W prywatnej klinice specjaliści milimetr po milimetrze spalą rysunek laserem. To będzie bolesny, długi i kosztowny proces, ale Adele nie ma wyjścia.

Tak mogą skończyć się nieprzemyślane w młodości decyzje.
 

 
Podziel się tą historią na Facebooku.